2410
2553
عنوان

بچه ها چیزی که میترسیدم پیش اومد... دوست خیانتکارم

| مشاهده متن کامل بحث + 21220 بازدید | 291 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خاک تو سر دوسته پول چشم رنگی دوستت😐چندش آویزونه کالا صفت گند زدن به جامعه ایش

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2714

وای چقد بد متاسفم واسه اینطور دخترای کثیف وقتی نمیتونه اونوول کنه باید حتما بااون باشه چرا پسر مردمو الکی بدبخت میکنه زمین گرده ولی واقعا متاسفم واسه دوستت حالا چیشد ادامشو بگو ببینم پسره چیکارکرد

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
تنها کاری که باید انجام بدین اینه که آرومش کنین و راضیش کنین که طلاقش بده بره دختره  واگرنه شک ...

وا مگه سنگسار به همین راحتیاس؟؟

اصلا دیگه الان کسیو سنگسار نمیکنن ک 

اگرم بکنن ۴ تا شاهد عینی میخاد و خیلی چیزا دیگه

خدا لعنت کنه این همسایه های فضولو اه اه بتوچه اخه

ربطی به همسایه فضول نداره خداوند یکبار برای بنده اش بپوشونه دوبار بپوشونه سه بار.... چندبار باید برای این بنده می پوشوند؟ چقدر باید وقت میداد تا از راه اشتباهش برگرده گناه اون مرد چیه که باید این خانم زنش باشه 😐😐

2706