2410
2553
عنوان

بچه ها چیزی که میترسیدم پیش اومد... دوست خیانتکارم

| مشاهده متن کامل بحث + 21220 بازدید | 291 پست
تنها کاری که باید انجام بدین اینه که آرومش کنین و راضیش کنین که طلاقش بده بره دختره  واگرنه شک ...

سنگسار رو برداشتن

زن داداش من خیانت کرد

قاضی به داداشم گفتم بی سروصدا طلاقش بده و آبروریزی نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم شوهرش زرنگ بوده خیلیا زنشون سالیان سال همه کار میکنن کسی نمیفهمه،،،،،،،آخرم خانوم مهریه میگیره ...

زن داداش منم همینکارو کرد

خیانت کرد

یه بار جلوی چشم ما شماره گرفت...دادشم نتونست ثابت کنه دیوونه شد و افسرده شدید.قاضی گقت از ریخت زنت مشخصه ادم نیست و طلاقش بده.مهریه هم تا قرون آخر گرقت

2456
2714
کاش تخیلی بود . واقعا کاش تخیلی بود.

اخه من میدونم همه غلطی ممکنه بکنن اما مثلا پسره جلو شوهر طرف میاد اینو میگیه؟از اینکه بکشتش نمیترسه یعنی؟

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
ولی میدونسته دوست پسر زنه ست. اما میدونسته زیر بار نمیره هرچی این بگه. با حال ناجور برمیگرده خونه با ...

اوه اوه اووووووه اووووووووووه یا خوده خدااااا

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

دوستت انسان نیست ،من یکی رو میشناسم مرده دکتر هستش و جوون و خوشتیپ خیلی باشخصیت و خوب ،زنش خیانت کرده بود نه با یه نفر بلکه با چند نفر ،این بنده خدا انقدر شکسته شده و طلاقش داد و به هیچکس نگفته که چرا حتی به پدر و برادر دختره ،مادر دختره هم میدونست تازه تشویقشم میکرد ،😔پسره ۲۸سالشه ولی اگه قیافشو ببینین باور نمی‌کنین،البته پسره یکی از نزدیک ترین آدم های منه ولی اینجا نمی‌گم چیکارمه...

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
2706