2737
2734
عنوان

اقایون محترم سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 2039 بازدید | 233 پست
من کلا از دختری خودشو اینقدر پست میکنه که تن به دوستی میده متنفرم ارزش اون دختر واسم مثل هرزه هاست

یه روز ارزش گزاری درست ادم هارو یاد میگیری نگران نباش !

« شطرنج یه دنیای کامله که از ۶۴ مربع تشکیل شده حس میکنم توش امنیت دارم میتونم کنترلش کنم بهش چیره بشم و قابل پیش بینیه پس اگه لطمه ببینم فقط خودم مقصرم ! » Queens Gambit
فرزندم   چرا نگاه خودتو به بقیه برچسب میزنی؟  چرا فکر می کنی همه دخترا اهل دوستی با آقای ...

همه رو نگفتم گفتم توکه نگات اینطوریه مطمعن باش یه روزی زن خودتم اینطوری میشه 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه به نظرم اگه واقعا علاقه داشته باشه و جواب وحشتناکی بهش داده نشده باشه ( مثلا فقط گفته بشه الان شرایطش نیست) صبر میکنه.

ولی اگر اون دختر فقط یک گزینه باشه یا جوابی به پسر داده بشه که خیلی تند باشه، بعیده.

زین دایره مینا خونین جگرم می ده  تا حل کنم این مشکل در ساغر مینایی ( حافظ)
2728
فرزندم   چرا نگاه خودتو به بقیه برچسب میزنی؟  چرا فکر می کنی همه دخترا اهل دوستی با آقای ...

من خودم رل دارم ولی خب واقعا همه دخترا اینطور نیستن که بیان رل بزنن نصف فامیل های مادری من همه از رل زدن بدشون میاد چه دختر چه پسر

من کلا از دختری خودشو اینقدر پست میکنه که تن به دوستی میده متنفرم ارزش اون دختر واسم مثل هرزه هاست

کاری با نظرتون درباره این مسئله ندارم، اما طرز بیانتون خیلی بی ادبانست! لطفا هر وقت آداب تبادل نظر رو یاد گرفتید نظر بدید .. اینجا خیلیا هستن که با این حرف شما بهشون توهین شد 

2738
نه به نظرم اگه واقعا علاقه داشته باشه و جواب وحشتناکی بهش داده نشده باشه ( مثلا فقط گفته بشه الان شر ...

ناخدا تو بگو مردا نظرشون راجبه دختری ک باهاش دوست میشن چیه؟دختری ک باهاش هرکاری کردن جدای از تاپیک استارتر این سوال منه

جواب ابلهان خاموشیست  
اسی یکم این سن دیر نیس؟😬حالا نظرته دیگه ولی نظر من ۲۰ سالگی هستش

ببین من اگر قرار بود با کسی ک عاشقش بودم ازدواج کنم ب 19 هم راضی بودم ولی الان نه! بستگی ب شرایط داره!  شرایط من طوریه ک موفق ترین ازدواج همون تایمه برام

ناخدا تو بگو مردا نظرشون راجبه دختری ک باهاش دوست میشن چیه؟دختری ک باهاش هرکاری کردن جدای از تاپیک ا ...

دختری که باهاش دوست میشن، هر کاری کردن؟ درست متوجه نشدم 

زین دایره مینا خونین جگرم می ده  تا حل کنم این مشکل در ساغر مینایی ( حافظ)
2706