2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه چیز حتی چیزایی ک خودم نمیخورم ماشالا هزار ماشالا میخوره 😅

خودم كمتر ازتو نفس میكشم كه سهم ِ هواموببخشم به تو،تو حرف زیادی داری با خدابگو تا خدامو ببخشم به تو
2728

حلیم

سوپ برنج و جوانه ماش

خورشت خودمونو رو برنج میریزم میخوره دوست داره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ای خدا ای خدا ب منم بچه بده دیگه طاقت ندارم داره میشه ۳ سال ک انتظار میکشم سختههههه😩😩😭😭😭😭😭

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
پسر ١٨ ماهه من عاشق خورشت كرفس هست . برنج و مرغ و ماكاروني هم دوست داره و كلا بيشتر غذاهاي خودمون ر ...

کرفس فسفر خیلی بالایی داره درحدی که لقب میگوی سبزیجات رو گرفته که برای مغز عالیه

چه خوب که دوست داره

ای خدا ای خدا ب منم بچه بده دیگه طاقت ندارم داره میشه ۳ سال کانتظار میکشم سختههههه😩😩😭😭😭😭😭

به حق خانم فاطمه ی زهرا سال دیگه اینموقع بغلته

و خدایی که در این نزدیکی است

ان شاءالله😭😭😭😭

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

آمین، انشالله

2706