2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم الان یه موضوعی واسم پیش اومده دلم میخواد جیغ بکشم گریه کنم

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2728
با شوهرم دیردز بحثم شد گفت برو با اون مامان سرطانیت انگار قلبم تیکه تیکه شده اینقد گریه کردم

بیخیال عزیزم هرکسی اندازه فهم وشعورش حرف میزنه

میشه برای سلامتی مادرم صلوات بفرستی❤
با شوهرم دیردز بحثم شد گفت برو با اون مامان سرطانیت انگار قلبم تیکه تیکه شده اینقد گریه کردم 

چه بی شعور و بی شخصیت و نفهم

منم مامانم سرطان داره یعنی شوهر آینده ام باید بهم توهین کنه؟؟؟؟؟؟؟ من میزنم فک ش رو میارم پایین.

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
2738

من نمی فهمم، چرا به خاطر بی ادبی  شوهرتون شما باید گریه کنید اون هم یک روز تموم. الحمدلله که مادرتون حالش خوب شده. بهش بگو الحمدالله که مادرم یک مشکل جسمی داشت و درمان شد. تو برو روح و روان خودت رو درمان کن.

سرطان خیلی شایع هست هرکسی ممکنه بگیره اصلا هر بیماری.ادم باید مراقب زبونش باشه.بنظر من انسانی ک نمیتونه زبونشو کنترل کنه تو۱۲-۱۳سالگیش مونده و بزرگ نشده.بعدم میان میگن تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن ک گناهشونو عادی جلوه بدن.خلوا خیرات نمیکنن اما سطح شعور و مشخص میکنن.

دل شکسته حافظ به خاک خواهد برد      چو لاله داغ هوایی که بر جگر دارد

الان در تمام دنیا فقط یه چیز مهم بوده اونم سلامتی مادرت که خدارو صد هزار مرتبه شکر زود فهمیدن دیگه بقیه هر زری زدن مهم نیست

بگو خوشبحال تو که قراره مادرت اصلا مریض نشه!!!

درود بر بانوان عزیز

من یه پیج زدم تا بتونم کسب درآمد کنم
خوشحال میشم از نزدیک با کارهای من آشنا شید
اول راهم و به حمایت شما عزیزان نیاز دارم
آدرس پیج در اینستاگرام
https://www.instagram.com/aza_silk/ 
ازتون خواهش میکنم فالو کنید و به دوستانتون معرفی کنید