2726
عنوان

بچه نداشتن یه طرف اینکار یطرف

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 73 پست
چی بگم  کلا منو ادمو حساب نمیکنه چون بچه ندارم .حتی مهمونی میگیره دعوت نمیکنه میگه خواهراتو دعو ...

الان اینو میگی وقتی  انشالله یه خدا بچه سالم و صحیح بهت داد و دادی دیدی چطوری پروانه وار به دورش میی چرخه اینکارا رو نمی کنی

ولی جدای از این حرفا پیگیر قضیه بارداری باش زیاد وقتی نداری. دکتر خوب پیدا کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یسال

حالا زیاد نیست که 

ان شاء الله مامان میشی زودی

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
چه بد .کی میخاد فکر این مامانا درست بشه خدا داند 😔

منم ناراحت شدم واقعیتش،والا غریبه ها میان براش لباس نوزادی و پیرهن و..میارن،اینا همینجوری دست خالی اومدن.نه ذوقی نه یه عروسکی نه لباسی،هیچی...

2728
منم ناراحت شدم واقعیتش،والا غریبه ها میان براش لباس نوزادی و پیرهن و..میارن،اینا همینجوری دست خالی ا ...

حق داری .ادم چشمش به کادو نیست ولی تبعیض و بی اهمیتی دل ادمو میشکنه 

نذر کن اگه بچه دار شدی روضه حضرت علی اصغر بگیری با مادرتم فعلا سر سنگین باش یه مدت ازشون دور باش بال ...

انقد دورش با نوه هاش شلوغه که من یکماه زنگ نزدم زنگ نزد بپرسه مردی یا زنده یی .بعد یکماه زنگ زد گفت برای تولد فلانی به نظرت کدومو بخرم بهتر

حق داری .ادم چشمش به کادو نیست ولی تبعیض و بی اهمیتی دل ادمو میشکنه 

اره بابا کادو میخوام چیکار،ادم از مادر توقع داره دیگه،یدونه پیشبند هم میخرید برای من کلی بود.تازه اومدن میگه پس چرا کلاه و دستکش نداره،بخر حتما براش.مثلا نمیتونست بگه براش میخرم من؟مگه کلا دستکش بیشتر از ۲۰تومنه؟

اره بابا کادو میخوام چیکار،ادم از مادر توقع داره دیگه،یدونه پیشبند هم میخرید برای من کلی بود.تازه او ...

درکت میکنم انگار پسر چه تحفه یی هست که دختر نیست .دختر و پسر نداره بچه خوب نعمته.جالبه خود مامان ها از همجنس خودشون بدشون میاد و پایین میبینن

خوش بحال نوه ها،مامان من انقدر از دختربچه بدش میاد،برا بچم یدونه بلوز نخرید.همش میگه ما که دختر نمیخ ...

بنطرم زیاد ادم نباید به کارای مامانا فکر کرد مخصوصا موقعی که کاری از دست ادم بر نمیاد و اونا هم تغییر نمیکنن. مامان و بابای منم تقریبا همینه با وجودی که بچه های برادرم رو خیلی لباس و کادو و پول و حتی طلا میدن نوه های دخترا کمتر به بچه منم میتونم بگم اصلاچیزی ندادن. مثلا همین چند روز پیش مادرم  برا بچه های بردارم که همسن پسر من هست لباس زمستونه گرفتن بعد دختربرادرم بهانه گرفته بود مال داداشش عکس گربه داره مال اون نداره یه روز کامل پدرم کل مغازه هارو گشته بود تا یه لباس عکس گربه دار دخترانه پیدا کرده بود. ولی من ناراحت نشدم کلی هم بهشون خندیدم. همین دختر بزارم کلی پول و سرویس طلا دادن ولی پسر من هیچ فقط مامانم یه کم پول داد

زندگی سخته بخایم به کارای پدر و مادر هم فک کنیم سختر میشه

درکت میکنم انگار پسر چه تحفه یی هست که دختر نیست .دختر و پسر نداره بچه خوب نعمته.جالبه خود مامان ها ...

دقیقا،خودش دوتا دختر داره پسر نداره،فکر میکنه پسر چه شاهکاریه،باید یه پسر احمق گیرش میومد قدر دخترو میدونست