2733
2734
عنوان

داستان بارداری من و معجزه ی خدای مهربون😍🤲🏻💚

| مشاهده متن کامل بحث + 4008 بازدید | 97 پست
سلام گلم خوبی ازمایش دادی؟؟

سلام فداتشم اره دوبار ازمایش دادم دفعه اول ۸۶ بود دو روز بعد تکرار کردم ۱۹۷ بود 

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
با اینکه بتام هنوز کمه بازم به خدا و امام رضا ایمان دارم حواسش بهمون هست بازم ازتون میخوام برام دعا ...

اسی رفتی دکتر بگو درمورد بتا چی گفت مال من بعد از ۳ روز از موعد گدشته بود هزار بود 

بارداریتم مبارکه حاجت منم امام رصا داد

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسی رفتی دکتر بگو درمورد بتا چی گفت مال من بعد از ۳ روز از موعد گدشته بود هزار بود  بارداریتم ...

باشه عزیزم فردا نوبت دارم میام بهت میگم

قربون امام مهربونی ها برم

بارداری توهم مبارک باشه ان شالله صحیح و سالم بغلش کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
چله ی حضرت مریم فقط برای حاجت بچه دار شدن هست؟برای ازدواج با کسی که دوسش داریم نیست.؟😔

نه عزیزم به هرنیتی بخونی براورده میشه حالا نیت من بارداری بود شما با نیت ازدواج بخون ،انشالله حاجت روا بشی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تبریک میگم عزیزم🥰 💐💐💐 ان شاءالله این دوران را به خوشی و سلامتی طی کنی.ان شاءالله به سلامتی بیاد تو بغلت و وجودش پر از خیر و برکت باشه. خیلی التماس دعا

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ
2738
تبریک میگم عزیزم🥰 💐💐💐 ان شاءالله این دوران را به خوشی و سلامتی طی کنی.ان شاءالله به سلامتی بیاد ...

مرسی عزیزدلم مهربونم ان شااله به زودی به لطف خدا نصیب خودت بشه و منو تگ کنی🤲🏻❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنگ کرده بودم زبونم نمیچرخید خدایا چی شنیدم گفت مثبت دیگ سر از پا نمیشناختم اشک تو چشام جمع شده بود ...

کل خاطرتو خوندم من ۳۸ ساله وکلی درمان سخت لطفا برام دعا کن ان شالله به سلامتی بچتو بغل کنی مبارک باشه😘

کل خاطرتو خوندم من ۳۸ ساله وکلی درمان سخت لطفا برام دعا کن ان شالله به سلامتی بچتو بغل کنی مبارک باش ...

مرسی عزیزم از ته دلم برات دعا میکنم هرچه زود تر به لطف خدا دامنت سبز بشه عزیزدلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنگ کرده بودم زبونم نمیچرخید خدایا چی شنیدم گفت مثبت دیگ سر از پا نمیشناختم اشک تو چشام جمع شده بود ...

مبارکت باشه عزیزم ، ایشالا به سلامتی یه بچه سالم و صالح و خوشگل بیاری 

برای منم دعا کن 🙏❤

یه صلوات برام میفرستی که نی نیم ه
مبارکت باشه عزیزم ، ایشالا به سلامتی یه بچه سالم و صالح و خوشگل بیاری  برای منم دعا کن 🙏❤

سلام عزیزم مرسی فدات

ان شالله به حق پنج تن به زودی قسمت خودت بشه عزیزم😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706