2726

سلام به همگی من از قبل همه رو تایپ کردم

این تاپیک برای کساییه که مشکل دارن و باردار نمیشن و نا امید از درگاه خدای بزرگ هستن

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫

مستاجر بودیم و دست تنگ ، داشتیم زندگیمونو از صفر میساختیم با عشقی که سال ها قبل تو دل هامون جرقه خورد دست تو دست هم مشکل هامونو کنار میزدیم کم کم وضع مون داشت خوب میشد جوون دوباره گرفته بودیم .. اولیل زندگی بخاطر وضع بدمون نمیتونستیم به فکر بچه باشیم چند ماه گذشت شوهرم خیلی تلاش میکرد تونستیم زمین بخریم همون موقعه ها بود که فکر بچه و صدای خنده هاش تو خونه ولم نمیکرد به شوهرم گفتم یه چند وقتی طول کشید تا راضیش کنم ماه اولی که اقدام کردیم یکماه پریودیم عقب افتاد ولی چرا بیبی چک ها منفیه!! حتما نشون نمیده... هیچ سر رشته و تجربه و اطلاعی هم از بارداری نداشتم رفتم ازمایش دادم نه بازم منفی چند روز بعد به لکه بینی افتادم و رفتم سراغ دکتر گفتم میخوام باردار شم ولی پریودی هام ۴۵ روزه ست هیچی هم نمیدونم دکتر دفترچه مو باز کرد ازمایش های قبل بارداری و سونو نوشت فرداش سونو دادم و نگاه کردم ابعاد رحم طبیعی سایز تخمدان طبیعی در هر دو تخمدان ها فولیکول های نارس دیده شده

فولیکول نارس چیه بدو بدو سرچ کردم فولیکول نارس ، pco !!؟ تنبلی تخمدان ؟؟ چی هست !!  خوندمو خوندم اره من تنبلی تخمدان داشتم درمان نداره ولی میشه کنترلش کرد دنیا رو سر خراب شد یعنی چی من نمیتونم طبیعی باردار شم؟؟ باید زیرتظر دکتر باشمو کلی قرص و دوا بخورم که ایا بشه ایا نشه

شوهرم چی ! بهش چی بگم؟!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولش مبارک باشه من با هر تاپیک بارداری کلی خوشحال میشمممم😍😍❤

فک کن یک تیکه تو دلت مال خود خود خودت😍❤🙈

اندر دل من درون و بیرون همه اوست❤اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست❤

دکترم بهم پرژسترون و متفورمین داد

هرماه میخوردم و بیبی چک میگرفتم ولی بازم هیچی به هیچی

ماه بعد میخوردم و بازم منفی

به خودم اومدم دیدم ۱۰ کیلو چاق شدم هرکی منو میبینه میگه چرا انقور چاق شدی حامله ای؟؟ میگفتم نه بابا ما هنوز به بچه فکر نمیکنیم فعلا مستاجریم

یکسال گذشت ولی هنوز تو حسرت بیبی چک مثبت بودم

همه میگفتن دیگ ۱ سال شد حتما مشکل دارین منم میگفتم نهه ما هنوز اقدام نداریم ب بچه فکر نمیکنیم

یه روز که پریودیم عقب افتاده بود رفتم بیبی چک زدم خدایا چی میبینم ۲ خط داره؟؟ یعنی من مامان شدم بدو بدو یکی دیگ هم زدم ارهه ۲ تا خط داره پریوم تو بغل شوهرم گریه میکردم دستام میلرزید شوهرمم میخندید و میگفت مبارکمون باشه عشقم گفتم توروخدا بریم ازمایشگاه گفت باشه بریم گوشی شوهرم یکسره زنگ میخورد برای کار ولی میگفت بچه ام مهم تره

دل تو دلم نبود ماشین قرض کردیم رفتیم ازمایشگاه گفت ۱ ساعت و نیم  بیا جوابتو بگیر این یک ساعت و نیم چرخیدیم دور زدیم ساندویچ خوردیم کلی عشق میکردیم سمت دریا و آرامش دیگ هیچی برام مهم نبود همه چی تموم شد حرفای ازار دهنده تیکه ها و کنایه هاا دیدی بالاخره منم مامان شدم برگشتیم سمت ازمایشگاه  به مسئولش گفتم مثبته؟؟😃

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ هستین بقیه شو بزارم

اسی ما جایی باهم حرف زدبم؟؟ اسمت اشناس

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

خداروشکر 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اسی ما جایی باهم حرف زدبم؟؟ اسمت اشناس

اره عزیزم تاپیک های قبلم بودی و تو تاپیک کیا ارزو دارن مامان شن بیاین برای هم دعا کنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گفت نه منفیه..

😥چی مگ میشه تو برگه رو نگاه کردم عدد بتا ۵ حالا چطوری تو چشم شوهرم نگاه کنم ۱ ساعت از خونه دور بودیم دلم میخواست الان فقط زیر پتو گریه کنم بازم منفی شد با قیافه درهم سوار ماشین شدم شوهرم پرسید مثبته؟ گفتم نه منفی😔 گفت شوخی نکن گفتم بخدا گفت پس بیبی چک هات که .. حرفشو خورد اروم گریه میکردم بغض خفه ام کرده بود

بحث و عوض کرد گفت ما که هنوز سنی نداریم تازه یکسال اول طبیعیه دیگ..

خلاصه سرتونو درد نیارم

روزها میگذشت و من باید لاغر میکردم شروع کردم رژیم گرفتن روز دوم رژیم بودم تو خونه دراز کشیده بودم حس کردم سرم گیج میره بلند شدم دیدم خونه داره دور سرم میچرخه عرق سرد میکردمو از داخل تنم داغ بودم دست چپم گزگز میکرد( حالت خواب رفتن) ولی اینکه خواب نمیرههه داره خشک میشه انگشتای دستم داشتن کم کم جمع میشدن و من هرچی بازش میکردم دوباره جمع میشدن😰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706