2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پماد سیلور

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2728
2738

عزیزم خواهرشوهرم صورتش پرازلکه و جوش بود از کرم معجزه استفاده میکنه تقریبا یکساله،بخدااینقدر صورتش سفید و یکدست شده دوماه اول هرشب میزد،بعد شد ماهی یکبار،اصلا هم صورتش ب حالت قبلی برنگشته،الان جاریم. هم گرفته استفاده میکنه ببینم رو صورت اون چجوریه

عزیزم خواهرشوهرم صورتش پرازلکه و جوش بود از کرم معجزه استفاده میکنه تقریبا یکساله،بخدااینقدر صورتش س ...

منم  گرفته بودم ول کردم دوباره برگشت بعد بیشتریا میگن سرطان زاهه بخاطر این گذاشتم کنار 

این قرص عوارضم دارع ؟

عزیزم هیچ دارویی بدون عوارض نیست، تازه اگه با دارو رفع میشد دکتر رفته بودی دیگ، اول نوع جوشت باید مشخص بشه، ببینیم چجوریه،کجاهای صورتتِ، هورمونی هستش یا نه، التهابی یا غیر التهابی، ممکنه بخاطر آلودگی و بسته شدن منافذ پوستیت ایجاد شده، عکس از اون قسمت صورتت برام خواستی بزار،راهنماییت کنم، دوره مراقبتی و درمانی پوست دیدم احتمالا بتونم کمکت کنم