2733
2734
عنوان

بارداری ناخواسته، میخوام سقط کنم باتجربه‌ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 6850 بازدید | 358 پست

استارتر خوب فکرت بکن تصمیمت بگیر گلم فقط خیلی مراقب باش که جا تمیز و خوب بری من تجربه سقط و مرده زایی داشتم تازه با کمک دکتر و قانونی سخت بود به هر حال تو سایت چون اکثرا منتظر بچن نظرشون ممکنه باهات مخالف باشه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برین بابا...همتون رفتین بالا منبر حالا...شما اگ بچه دوست دارین خیلی امشب همتون اقدام کنید...سال دیگم روش..بای

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
2731
اخه گلم باید شرایطشو داشته باشم وقتی دارم درس میخونم از طرفی پول پوشکشم ندارم بیارمش چیکار؟ هم‌خود ...

هرکاری می کنی تحت نظارت یه دکتر درست درمون انجام بده این راهکارهای خونگی خیلی خطرناکن

البته اول برو یه آزمایش بده ببین اصلا بارداری؟!

هیچی بابا تازه ۲۳ سالمه بچه دست و پامو میبنده دارم درس میخونم میخوام برم سرکار نمیخوام از الان ...

خوب میکنی بچه میخوای چیکار اینایی که میگن سقط نکن هم نفس شون از جای گرم بلند میشه.شایدم باردار نباشی برو زعفرون بخور شاید پری شدی

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738

من بچه نا خواسته بودم😐

خواهر و برادرم رو هم مامانم منتظر بود هم بابام

سر من مامانم گریه میکرد

الان اون دوتا خوووووون ب دل جفتشون کردن ک مامانم میگفت کاشکی از خدا نخواسته بودمت کاش بهم نداده بودت(خواهرم) ولی همیشع میگه خیلی خدا دوسم داشت ک ت رو بهم داد

هر جا میریم میگن خوشبحالت دخترت خیلی حرف گوش کنه خیلی مهربونه خیلی دوستت داره همیشه هم خوشحاله بابت من

اینا رو نگفتم ک از خودم تعریف کنم

اینجا مجازیه

کسی منو نمیشناسه ک پزم بخواد نتیجه ای داشته باشه

ولی ی وقتایی ی چیزایی رو دوست نداری اما همون ب نفعته و ی چیزایی هم دوست داری اما خیلی ب ضررته

دوست مامانم بچشو سقط کرد چون چهل سالش بود و خجالت میکسید الان ده ساله غذاب وجدان داره

بچه میبینه حالش بد میشه

دیکه خود دا نی

سلام خانما امروز یه روز از موعدم میگذره جلوگیری طبیعی داریم یه دختر 2 سالو نیمه دارم برای دخترم با کلی دوا درمون و سختی بعد 15 ماه باردار شدم شوهرم واریکسل داشت عمل کرد

سر دخترم که باردار شدم از روز بیستم سیکلم یه خط قهوه ای از نافم به پایین افتاد و سر گیجه و درد پریودی داشتم سینه هام خیلی کم حساس شده بودن و خیلی گرسنم میشد.

الان همون خط درومده درد پریودی دارم و سینم نسبت به اونموقع حساس تر شده و روی هاله دو تا سینم رگ ابی درومده خیلیم گرسنم میشه و خوابم بیشتر شده.

بیبی چک زدم 4 روز مونده به موعدم بعد سه ساعت هاله خیلی خیلی کمرنگ انداخت که با چشم بذور دیده میشه.

امروز هم که یروز از موعدم گذشته زدم ساعت 9 صب تا ربع ساعت بیدار بودم منفی بود خوابیدم ساعت 11 بیدار شدم دیدم هاله انداخت که ازون یکی واضح تره کی بوده مثل من که باردار بوده لطفا راهنماییم کنید.

مامان کوچولو
عزیزم کسی که توانش رو نداره باید مقابله کنه ...روشهای پیشگیری زیادی هست مثله اینه که اب رو بزاری رو ...

اتفاقیه که افتاده و هرکسی ممکنه خطایی تو زندگیش بکنه ولی میتونه جلوی ضرر رو بگیره

2706