2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از دیشبه ۹۲۹ مونده

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
آره صعودی بوده امروز مگه احمقای آماده ی خریدِ همیشه در صحنه میزارن بیاد پایین

چقدر راحت دهنتون به توهین وفحش باز میشه..از خدا ننیترسید واقعا؟؟؟

بعدشم تنها جیزی که بهم ثابت شده اینه که مردم  هیج دستی تو بالا پایین شدن هیجی ندارن

سوگلی خدا منم💜

درود بر بانوان عزیز

من یه پیج زدم تا بتونم کسب درآمد کنم
خوشحال میشم از نزدیک با کارهای من آشنا شید
اول راهم و به حمایت شما عزیزان نیاز دارم
آدرس پیج در اینستاگرام
https://www.instagram.com/aza_silk/ 
ازتون خواهش میکنم فالو کنید و به دوستانتون معرفی کنید 

ولم کن بابا تو خوبی احمقن دیگه اگه نبودن میفهمیدن عرضه و تقاضا یعنی چی

نه منم خوب نیستم

ولی میتوتیم خوب باشیم جون هرچیزی که از دهنمون بیرون میاد نشون دهنده ی شخصیت خودمونه ...

این عرضه و تقاضا تو ایران جواب بده نیست و یه سقف برای سرپوش گذاشتن رو بی کفایتی هاست...

مثلا همین الان ۲۵ میلیون از جمعیت ایران حتی نمیتونن ماهانه گوشت بخرن ولی میبینین که قیمت گوشت همچنان صعودی میره بالا...۱۰سال پیش همین ۲۵ میلیون ،۱۰ میلیون بود

سوگلی خدا منم💜
نه منم خوب نیستم ولی میتوتیم خوب باشیم جون هرچیزی که از دهنمون بیرون میاد نشون دهنده ی شخصیت خودمون ...

من فقط چیزی که اون جماعت هستند گفتم

حرفایه بدتری برازنده شونه که به احترام شخصیتم به زبون نیاوردم

شما تو جهت تلاشت واسه خوب بودن، درس ندادن به بقیه م لحاظ کن

چون به گفته ی خودت اونقدرام خوب نیستی

بعدم دلیل پایین نیومدن قیمت گوشت رحم نداشتن باقی اون ۵۵ میلیون نفر در حق هم نوعشونه

خودتو گول نزن

عرضه و تقاضا حتی اینجام ریشه ی ۵۰ درصد از گرونی هاست

امثال شمان احتمالا هجوم میارن واسه خرید که انقدر بهت برخورد 🙂

من فقط چیزی که اون جماعت هستند گفتم حرفایه بدتری برازنده شونه که به احترام شخصیتم به زبون نیاوردم ...

من تو زندگیم از هرچیزی بگذرم از قضاوت بیجا نمیگذرم.پس مواظب باش چی میگی چون کارماش بدجوری تو زندگیت برمیگرده دخترگل...

گلم اون ۵۵ میلیون نفر هم اینو بدون ۴۹ میلیونشون امثال ما و شما هستیم که یه زندگی معمولی رو به پایین داریم و نهایت تو یک ماه بتونیم ۲ ۳ کیلو گوشت بخریم چه برسه به طلا که تو خواب باید ببینیم...

میمونه اون ۱۰ میلیون ادمی که بالای خط فقر ۱۰ میلیونی دارن زندگی میکنن و پول برای خرید های میلیونی دارن بدن از گوشت گرفته تا طلا ...

و خودت بهتر میدونی اون ۱۰ میلیون کیا هستن...

و اینکه وقتی بی ادبی میکنی حداقل پافشاری روش نداشته باش یذره سعی کن انتقادپذیر باشی .دنیا هنیشه رو یه پاشنه نمیچرخه گل..

سوگلی خدا منم💜
2706