2726
عنوان

اینستای شوهرم

480 بازدید | 37 پست

قبلا اینستا داشته وقتی هم عقد بودیم داشت بهم گفتم پاک کن چون خوشم نمیاد ار اینستا.

پاک کرد

حالا این چند روز پیشا دیدم رفته تو سایت خوده اینستا. چون نرم افزارشو رو گوشیش نداره.

از طریق گوگل رفته بود توی تاریخچه اش دیدم. 

بعدشم چند روز پیش دیوار نصب کرده بود از بازار بعد از اون اخرین چیزی ک دانلود کرده خوده اینستا بوده دیوارو واسه این میگم ک معلوم باشه این دانلود اینستا مال قبل نیست

بعد الان اسم اینستاشو از خودش پرسیدم دیشب سر شوخی و گفت پاکش کرده. دیشب گیر دادم بزار اینستا نصب کنم گفت نه گفتم حتما مشکلی داره تو پیجت ک نمیزاری برم.اونم لج کرد گفت اسم کاربریشو.اینستا نصب کردم نام کاربربشو اقااا بجای خط تیره ب من گف نقطه بزن.و دیشب پیداش نکردیم.امروز صبح من آیدی تلگرامشو ک بجای اون نقطه ی وسط اسمش خط تیره داشت زدم توی اینستا پیجشو اورد. پست و اینا نداره اما یه خانومی فالوش کرده. چیکار کنم؟ ب شوهرم بگم یا با خانومه پیام بازی کنم؟؟

شوهرارو ک میشناسین اگه چیزی هم باشه میگن نه نیس هیچی و حاشا میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فالو کرده نرفته باش سک.س کنه ک 

من درکتون نمیکنم خدایی 

تو پیج من ی عالمه پسر هست ینی با همشون اره؟

نمیشه ک 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728
2706