2703
2553
عنوان

کمر درد و دل درد در هفته 6 طبیعیه ؟

117 بازدید | 20 پست

خانوما کمرم درد میکنه و دلم هم گاهی زیر دلم ولی بیشتر کمرم  به سمت دنبالچه درد میکنه و منقبض شده و معده درد هم  گاهی پشت و قفسه سینه ام درد میگیره . بارداری قبلیم این علائم رو نداشتم . اینا از علائم سقط نباشه یه وقت .کسی بوده تجربه منو داشته باشه ؟

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ابجیم گفت دکتر بهم گفته اگه توی بارداری یه ورت کامل سیاه شدهربلایی سرت اومد باز نگران نباش چیزی نیس بارداریه دیگه با دردسر و استرس تموم میشه

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
2456
اره عزیزم طبیعیه منم تا هفته ۱۰ هم داشتم هفته های اول که نمیدونستم باردارم فکر میکردم میخوام پریود ب ...

برام عجیبه که ب ا س ن م درد میکنه کمرم پایینش  خیلی گرفته 

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین
مگ هفته ۵ هستم این علایمو دارم

منم دقیق نمیدونم 5 و 6 هستم .هنوز سونو نرفتم . تا حالا خدا رو شکر سابقه سقط نداشتم ترسیدم گفتم نکنه از علائم سقطه .

ابجیم گفت دکتر بهم گفته اگه توی بارداری یه ورت کامل سیاه شدهربلایی سرت اومد باز نگران نباش چیزی نیس ...

یا خدااااااااا کبود و سیاه شه    خدا نکنه . ولی من خوندم ب ا س ن و کمر خیلی مهمه باید جدی بگیریم 

2714
اگه زیر شکمت درد میکنه یا لکه بینی دیدی به دکترت بگو.

لکه بینی ندارم . 

منم دقیق نمیدونم 5 و 6 هستم .هنوز سونو نرفتم . تا حالا خدا رو شکر سابقه سقط نداشتم ترسیدم گفتم نکنه ...

منم سونو نرفتم گفت سه هفته دیگه بیا 

فولیک اسید هم ۰/۸ میخوردم قبل بارداری گفت همونو ادامه بده 

نگرانم

منم سونو نرفتم گفت سه هفته دیگه بیا  فولیک اسید هم ۰/۸ میخوردم قبل بارداری گفت همونو ادامه بده ...

والاه من گذاشتم یه ماه دیگه یعنی 29 بهمن فکر کنم هفته 9 و 10 شم . گفتم قشنگ اون موقع برم که قلب تشکیل شده باشه و الکی مثل قبلیم استرس نکشم

فولیک چند میخوری؟ قبل بارداری چکاپ خون دادی؟

چکاپ خون چیه ؟ قبل از بارداری رفتم برام آزمایشات و چکاپ و پاپ اسمیر رو گرفت 

فولیک چند میخوری؟ قبل بارداری چکاپ خون دادی؟

فولیک فکر کنم 1 میلی گرم یا شاید 10 . 

2706