2726

سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان هر ساله برای جذب دانش آموزان ممتاز و دارای هوش برتر جهت تحصیل در مدارس استعداد درخشان، آزمون تیزهوشان را برای پایه های تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می نماید و علاقه مندان باید پس از اطلاع از زمان ثبت نام، برای نام نویسی اینترنتی خود در این آزمون کنند. آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت هماهنگ کشوری در سراسر استان ها برگزار می شود و تاریخ ثبت نام و برگزاری نیز برای تمام استان ها همزمان است بنابراین دانش آموزان استان گلستان نیز باید در تاریخی که سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان اعلام می کند، ثبت نام خود را انجام دهند. در ادامه شرح کاملی از شرایط، زمان، دفترچه، نحوه و هزینه  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان گلستان 1400 – 1401 ارائه خواهیم داد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کانون میره یا مبتکران

از کلاس چهارم میره کانون

چون خواستم با بقیه سنجیده بشه،فرستادمش کانون چون فکر کنم تعدادشون بیشتره

اما تعدادی از دوستهاش هستن که مبتکران میرن و مثلا سوالهاشونو میفرستن واسه پسرم و پسر منم میفرسته واسشون،بعدش توی زمان مشخص میاد و سوالها رو حل میکنه و چک میکنه

مامان آراد و ماهان😍
آفرین چقدر فعال تهرانی شما ؟

نه گلم اهوازم

اره ماشالا؛زورشم نمیکنم خودش خیلی دنباله این چیزاست،خودم هم چون استاد و دبیر فیزیکم دیگه خیلی حواسم هست بهش

مامان آراد و ماهان😍
❤ نه گلم اهوازم اره ماشالا؛زورشم نمیکنم خودش خیلی دنباله این چیزاست،خودم هم چون استاد و دبیر فیزیک ...

حالا من امسال کرونا است هیچ جا نفرستادم

از سال دیگه بفرستم کانون دیر نیست

من امضا ندارم
چهارم امسال

اهان

نه گلم خیلی هم خوبه

جدیدا دو ساله که ازمون،اساس و پایه اون سوالهای هوشی هست و خیلی کم روی درسشون استواره

شاید یه سالی مثلا تصمیم بگیرن از درسشون کلا نیارن و فقط هوشی باشه(البته فقط واسه ششم به هفتم)

از سال دیگه شروع کنه خیلی هم عالیه

ایشالا موفق باشه❤😘

مامان آراد و ماهان😍
اهان نه گلم خیلی هم خوبه جدیدا دو ساله که ازمون،اساس و پایه اون سوالهای هوشی هست و خیلی کم روی درس ...

ممنون فقط یه سوال 

چه کتابهایی خوبه الان براش بخرم

و اینکه معلم خصوصی هم برای هوش استدلالی گرفتید شما

من امضا ندارم
ممنون فقط یه سوال  چه کتابهایی خوبه الان براش بخرم و اینکه معلم خصوصی هم برای هوش استدلالی گر ...

عزیزم مثلا گفتن که امسال هیچ سوالی از مباحث درسی طرح نمیشه

این کتابها خیلی خوبن:هوش مالتیپل،هوش فرازمینی ET،کتابهای هوش تیزهوشان ششم به هفتم انتشارات آی کیو و خیلی سبز

مهر و ماه هم خوبه

پسرم مالتیپل و فرازمینی ET رو زده الان روی آی کیو هست.

نه گلم معلم نیازی نیست؛اولا اینکه این کتابها خیلی به خود بچه وابسته هستن که مثلا هوشش چقدره؛دوما خودت هم میتونی اینا رو باهاش کار کنی و خیلی هم بهتره بالاخره بهتر میتونی باهاش ارتباط برقرار کنی

مامان آراد و ماهان😍
2706