2410
2553
عنوان

trxبهتره یا بدن سازی؟

138 بازدید | 18 پست

من چندکیلو اضافه وزن دارم میخوام لاغر کنم، با کدون یکی ازینا زودتر نتیجه میگیرم؟ میخوام سریع تاثیرشو ببینم، تی ار ایکس واسه لاغری بهتره یا بدن سازی؟

ببین یه پیشنهادی بهت میدم 

برو بیرون پیاده روی 

دور شکمت کمربند ببند 

دیگه شال می پوشی و.. 

پلاستیک رو بزار رو خودت ( خودت رو با پلاستیک بپوشون)

بعد بدو 

یه هفته نشده لاغر می کنی

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم اول باید لاغر کنی با ورزش های هوازی بعد فرم بدی. وقتی چربی اضافه داری اون چربیا نمیذارن بدنت فرم بگیره. بدنسازی با دمبل و وزنه کار میکنی ولی TRX  حرکات شبیه سازی شده بدنسازی هست ولی با وزن خودت هر دوتا فرم میدن بدنت رو . ولی در هردوی اینا تغذیه حرف اول رو میزنه 

2714

عزیز باید بری بدنسازی. تو باشگاه برای شخص تو تمرین‌میده و بخش زیادی هم هوازی داره. تی ار ایکس هوازی نداره که. اول باید لاغررکنی. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
خب با کدوم یکی میتونم بهتر چربیامو آب کنم؟

با هردو. ببین به تغذیت ربط داره اگه همراه با بدنسازی چربی رو بیاری پایین و پروتئین رو ببری بالا هم فرم میگیری هم وزن کم میکنی. ولی اگه همراه با بدنسازی کالری و کربوهیدرات رو ببری بالا حجم میگیری و وزنت زیاد میشه.TRX  هم همینطور هست اضافه بر این که TRX انعطاف بدنی هم لازم داره و همچنین نسبت به بدنسازی حجم کمتری به بدن میده.اگه اضافه وزن بالای 10 کیلو داشته باشی به هیچ وجه TRX توصیه نمیشه

2706