2737
2734
عنوان

قیمت طلا

626 بازدید | 36 پست

بچه ها به نظرتون طلا دوباره میره بالا ؟

مامانم تنها سرمایه ای که داشت  یه گردنبند خرید گفت برا داداش کوچیکم بعدا بفروشه الان داره قیمتش میاد پایین میگه حالا که من تو گرونی خریدم ایطور شد به نظرتون این کاهش قیمت موقتیه؟

اره چون برای آینده میخواد هیچوقت ضرر نمیکنه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلا رو توهرقیمتی ک بخرین اگه دوسال به فروشش فک نکنید سود خوبی میکنید ...بله تا عید نوسان داره اما یهو خیلی گرون میشه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2731
بله عزیزم طلا تا ۶۰۰ تومن فک کنم بیاد

مطمئنی اخه من میخوام اگ ب ۸۰۰رسید طلا بخرم؟؟

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

نفروش میره بالا...من بهترین دوستم طلا فروش بخدا گفته میره بالا نزاشت خودم بفروشم گفت اگ نرفت بالا تا عید من از کار طلا بیرون میام.....اینا موقتی هیچ اتفاقی نیفتاده ک طلا ریزشی شد ریزش تا پنج شنبه ادامه داره و از شنبه افزایش داریم...الان وقت خرید

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من دل من داند و دل داند و من......
2738
نفروش میره بالا...من بهترین دوستم طلا فروش بخدا گفته میره بالا نزاشت خودم بفروشم گفت اگ نرفت بالا تا ...

تا چند تومن میرسه گلم؟

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
مطمئنی اخه من میخوام اگ ب ۸۰۰رسید طلا بخرم؟؟

طبق گفته دوستم ک تحلیل هم میکنه گفته امکانش هست تا ۸۲۰ بیاد.....پنج شنبه عصر بخر از شنبه افزایش

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من دل من داند و دل داند و من......
طبق گفته دوستم ک تحلیل هم میکنه گفته امکانش هست تا ۸۲۰ بیاد.....پنج شنبه عصر بخر از شنبه افزایش

مرسی پس پنجشنبه میرم حتما ♥️😘

2706