2737
2734
عنوان

غذا بچه 6 ماهه ؟

55 بازدید | 4 پست

تازه پسرم 6 ماهش تموم شده چند بار فرنی و حریره دادم اصلا دوس نداره میخواد بالابیاره یکی دو بارم چند ساعت بعد همه رو برگردونده  الان چی بهش بدم یرای شروع غذای کمکی سوپ میتونم بدم ؟

سوپ بده فقط باید بگم که هنوز بلد نیست بجوه و  قورت بده من برای دخترمو از ۴ ماهگی شروع کرد ۷ ماهگی یاد گرفته قورت بده دختر منم حریر و فرنی نمیخورد براش سوپ میپختم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
[QUOTE=173434125]سوپ بده فقط باید بگم که هنوز بلد نیست بجوه و  قورت بده من برای دخترمو از ۴ ماه ...

سیب زمینی بلدرچین که استخون ریز داره بعدش قشنگ بگرد استخوناشو جدا کن بعد کم کم هویچ اضافه کن پیاز اضافه کن لزومی ام نداره پیازو تفت بدی با روغن و اینا مثلا پیازو ریز کن سیب زمینی ام ریز کن اگه بلدرچین نمیندازی یه تیکه اندازه انگشت سینه بنداز بعد هویچ ریز کن بدون هیچ ادویه ایی اینا اب بریز بزار بپزه بعد له کن هیچ وقت میکس نکن که هم بچه بتونه بجوه هم که میکس میشه ویتامیناش میره