2733
2734
عنوان

پاگشا😑

568 بازدید | 53 پست

من هفت ماهی میشه عروسی کردم، هم من هم همسرم ازدواج دوممونه، مشکل من اینجاست که بعضی از دوستو فامیلای شوهرم بدون اینکه پاگشامون کنن هی اصرار میکنن چرا نمیایید خونمون، بخدا بحث پاگشا هم نیست ولی من میگم حداقل بار اولو اونا خونه ما بیان تا یکم اشنا شم من، به غرورم برمیخوره همینجوری پاشم برم خونشون اما مادر شوهرم اصلا این چیزا براش مهم نیستو فک میکنه میخوام از فامیلاش دور کنم همسرمو، کار من اشتباهه بنظرتون؟ شما بودین چکار میکردین

صبــر  اوج احترام به حکمت خداست، صبور باش چیز های خوب زمان میبرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم هر دو ازدواج دومتونه دیگه نباید توقع پاگشا داشته باشید 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
راحت بگیر عزیزم

نمیدونم چرا نمیتونم کنار بیام، خب اگه رفتو امد دوس دارن اونا چرا پا نمیشن بیان تعارف الکی که نمیشه، یا حالا دعوت دو نفر چقد خرج داره مگه، منم بعدش دعوتشون میکردم

من فقط از درجه یک انتظار پاگشا داشتم با این شرایط.با اینکه مامانم همه رو پاگشای خوب کرده بود فکر کن ...

پسر عمو درجه چنده😐 هی زنگ میزنه چرا نمیاید اونم وقتایی که با شوهرم کار داره اخر سر یه تعارف الکی میزنه

2706