2726
عنوان

اگه مینوشتم عکس همه میومدن....

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 64 پست
انشالله که به حق حضرت زهرا مادر بشی همین ماه برات صلوات فرستادم

مرسی عزیزم با دعای خیر شماها

به غیر از خدا، به هر آنچه امید داشته باشی، خدا از همان چیز ناامیدت می کند.خدایا فقط به خودت امید دارم میدونم که ناامیدم نمیکنی😍🥰😇
یه دنیا ممنونم الهی به خواسته های خوبت برسی

سلام عزیزم امیدوارم این روزای آی یو آی رو بخوبی و خوشی و سلامتی طی کنی😍

منم امروز روز ۸ آی یو آیم بود

من از روز اول دل درد دارم تا الان یعنی با فعالیت زیر دلم درد میگیره شماهم اینجوری هستین؟

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم امیدوارم این روزای آی یو آی رو بخوبی و خوشی و سلامتی طی کنی😍 منم امروز روز ۸ آی یو آیم ...

منم روز هفتم امروز قربونت همچنین...اره تا وقتی ک تو استراحتم درد ندارم اما یکم راه برم یا یه فعالیت ساده داشته باشم درد میگیره...بار اولته؟

به غیر از خدا، به هر آنچه امید داشته باشی، خدا از همان چیز ناامیدت می کند.خدایا فقط به خودت امید دارم میدونم که ناامیدم نمیکنی😍🥰😇
منم روز هفتم امروز قربونت همچنین...اره تا وقتی ک تو استراحتم درد ندارم اما یکم راه برم یا یه فعالیت ...

آره عزیزم با اولمه

من امروز روز نهمم هست 

منم دقیقا مثل شمام پس طبیعیع😃بالخره یکی رو پیدا کردم مثل خودم باشه

میگم شما استراحت مطلقید؟

من استراحتم زیاده ولی خب مجبورم آشپزی کنم و ظرف بشورم ولی برا این دوتام خودمو خسته نمیکنم غذاهای ساده میپزم ظرقامم چند ساعت بعد غذا و استراحت میشورم

جاروبرقی و کارای دیگم شوهرم میکنه فداش بشم...

یخانمی اینجا بهم گفت تا میتونی استراحت کن بحرف دیگران گوش نکن میگن نه نمیخاد میگفت من خودم استراحتم زیاد بود با اولین آی یو آی باردار شدم

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏
2728
آره عزیزم با اولمه من امروز روز نهمم هست  منم دقیقا مثل شمام پس طبیعیع😃بالخره یکی رو پیدا کر ...

من که اومدم خونه مامانم خدا کنه جواب بگیریم هردومون...

من خونمون پله داشت نرفتم خونه...اینجاهم فقط یکم تو خونه میچرخم و نهایت یه چای بریزم یا سفره دوتا تیکه بیارم همین شوهرم نمیزاره کارکنم و مادرم.میگن دوهفته تحمل کن توکل بخدا

یه خانمی میگفت ۴.۵بار از پله بالا رفته خونشون طبقه سوم بوده سر کار هم میرفت اخرم منفی شده

ان شالله بحق حضرت زهرا هم ما هم بقیه منتظرا دامنشون سبز بشه

راستی چند تا فولی داشتی؟

من آی وی اف کردم بعد انتقال دو طبقه رو از پله رفتم بالا خیلی به این چیزا ربطی نداره خدا بخواد میش ...

الان بارداری؟

نمیدونم از بس چشم انتظار بودم خیلی این روزا برام سخته فقط خدا کنه مثبت بشم

ایشالا سال دیگه تاپیک بزنی بیاین عکس نی نی مو بزارم😊

قربونت برم الهی آمین مرسی از دعای قشنگت

ایشالله حاجت دلتو بگیری استرس نداشته باش توکل کن    

با دعاهای شما ان شالله

حضرت فاطمه زهرا خودش غم دیده هست جوابتومیده

یا حضرت زهرا😭ان شالله با دعای شماها

بچم دو سالشه ان شاالله شما هم این روزا رو به سلامتی میگذرونین و به خواستتون میرسین

خدا حفظش کنه واسه منم دعا کن😪

عزیزم منم بعداز دوسه سال دوماه پیش باردار شدم اما الآن دوسه روزه دارم سقط میکنم  انتظار خیلی سخ ...

وای چراااااا

2706