2726

سلام بچه ها مامان من خیلی تو زندگی من دخالت میکنه خیلی اصلا اجازه نمیده من اختیار مالی داشته باشم آخرش من دیدم شدم کارگر بی جیره مواجب کار میکنم ولی به حضرت عباس هزار تومن پس انداز نمی گذاشتن برام بمونه منم پارسال وام گرفتم تو بیمارستان قرعه گذاشتم شد ۳۵ملیون ماشین ثبت نام کردم بازم واسه بقیش اصلا پولی جمع نمی شد چون پدر مادرم نمی گذاشتن بعد منم باز با همکارم رفتیم ۱۰۰ملیون وام بگیریم ضامن زنجیره ای عموم حسابدار بیمارستان خودمونه فیش حقوقی رو اون داد واسه بانک به بابام گفته بود که وام برای چیشه؟

این قسمت مادر سنگدلی که به هزار تومان رحم نمیکند زنان نی نی سایت همواره در کنار شما هستند تا به مشکل رسیدگی کنند

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!

مامانم ناله و نفرین چرا به ما نگفتی نباید بگیری آخرش خالم احتیاج داشت گفت بگیر ولی ۶۰تومن ۴۰تومانش بردار ۲۰بده خالت ۶۰تومن گرفتم ۲۰به خاله ۱۰تومن بابام ۳۰ملیون موند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشید چقد منگولی ک برا وام اجازه میگیری

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

طلا گرفتم بازم بیمارستان قرعه گذاشتم خلاصه به بدبختی پول جور کردم طلا گرون بود خواستم بفروشم مامانم گفت حیفه من طلای کهنه خونه دارم اونو میدم تو نفروش طلا شد ۹۱۰تومن میگم چرا نگذاشتی بفروشم میگه اخه حیف بود میخواستم بردارم واسه خواهرت

2706