2737
2739
عنوان

چادرمشکی جنس پرادو خوبه ؟

808 بازدید | 16 پست

کرپ پرادو کسی داشته ؟ برای لبنانی‌میخوام 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ژر ژت هم شنیدم خوبه،کسی استفاده کرده چادری با این جنس؟

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
2738

من یه کانال دارم چندماه پیش ازش گرفتم فک کنم مغازشون مشهده جنس پارچه رو سوپر ژرژت گرفتم عاااااالیه واقعا راضیم قیمتاشم خیلی خوبه البته من اردیبهشت ماه سفارش دادم که ارزونترم بود اگه می خوای ای دی کانال تلگرامشو بدم

برا مانتو میخوای  یاچی؟ منظورتو نفهمیدم گلم

برای چادردوست عزیزمعمولاتوبازارانواع مختلف چادرهست اماجنسشون اصلادوست ندارم من چادرمچ دارصدفی این مدلهادوست دارم اماجنس پارچه چادری نمیدونم چی بایدبگیرم بدم خیاط بدوزه هم سبک باشه هم شیک وعالی

برای چادردوست عزیزمعمولاتوبازارانواع مختلف چادرهست اماجنسشون اصلادوست ندارم من چادرمچ دارصدفی این مد ...

کن کن عالیه و شیک ولی زود نخ کش میشه باید هی حواست بهش باشه که به جایی بند نشه

ولی کریستال عالیه از هرنظر

پیشنهاد من کریستاله

2706