2733
2734
عنوان

نفرت انگیز ترین تاپیکی که تو نی نی سایت دیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 94 پست

یکی بود می‌گفت دوستم از شوهرش طلاق گرفته ولی به خانواده نگفته سه ماه عده باهاش زندگی کرده و بازم نتونسته بگه و رفته با یکی دیگه ازدواج کرده هنوز خانوادش نمیدونن

من پروازیم...همیشه عشق باشد همیشه برکت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه ی تاپیک های کودک همسری

روابط ازاد عاطفی و جنسی قبل از سن ۱۸ سالگی

تاپیک های خاله زنکی مادر شوهر خواهر شوهر جاری

تاپیک های کتک 

تاپیک سقط جنین

التماس خانوم ها برای شوهر کردن

تاپیک های روشنفکری افراطی

تاپیک های مذهبی ای که منطق ندارن و افراطین

روابط جنسی و وسوال های نامربوط

التماس برای نجات دادن رابطشون با دوست پسرشون که ارزش اینا رو نداره 

و ....

به نظرم وحشتناکن

تاپیکای ضد زن و زن ستیز و دختر ستیزی

مردسالاری

اینایی که پسراشونو ازاد میذارن و دختراشونو تو قفس میکنن چندین بار دیدم تاپیکاشونو

تاپیکای خیانت مردا

حالم بهم میخوره و هروقت ببینم گزارش میزنم

2728

میدونم کیو میگی  ولی گفته من نمیحوام دراینده شوهرم زن بگیره حسودیم میشه بایدمجردبمونه دخترموبزرگ کنه

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
خیلی دلم شکست از اون تاپیک وقتی میگفت شوهرم گفته خیلی هوس بازی ما که مشکلی نداریم ما که چیزی کم ندار ...

اسمشو بگو برم بخونم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738
یکی بود می‌گفت دوستم از شوهرش طلاق گرفته ولی به خانواده نگفته سه ماه عده باهاش زندگی کرده و بازم نتو ...

اره همین دیروز پریروز بود فک کنم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

آخه کسی که نمیاد همچین چیزی رو بگه حتی اگه واقعیت داشته باشه یجوری نشون میده انگاری شوهرش مقصوره.

به نظرم ایشون تاپیکای تخیلی می‌زده واسه پربازدید شدن و اینا

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

یه کاربری هم من میشناختم الان کاربریشو پوکونده اونم با شوهرش بود خونه ی مادرشوهرش زندگی میکرد یه تاپیک زده بود شام آبگوشت گذاشتم برا شوهرم یه تاپیک دیگه اش نوشته بود با دوست پسرم رفتم قرار😑

بعضیا این چیزارو میگن پر بازدید بشن 

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)
شاید از اول به همین نیت حرص دادن بقیه عضو شده و تامیک زده

ن کلا اتفاقا خیلی از زیر جواب دادن در میره و نمیگه خیانتشو

ولی خب کارای طلاقشو کرده و معلومه الکی نیس

چقدر سرتاپیکش اشک ریختم 

2706