2737
2734

سلام خانوما.

اونایی ک بلدید خوب از گلاتون مراقبت کنید.من  ی دیفن باخیا دارم ی برگش اویزون تره ز نوکش زرد شده ببرم کلا؟یا شوک میشه اینجور 

بذارم ب حال خودش ک خشک شه بیفته؟

کدوم بهتره؟

بعدم اگه نکته ی اموزنده ای داری  واسه رشد بیشتر بگبد بهم😘😘😘ممنون دوست جونیا

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

بذار به حال خودش باشه فقط دست به اون شیره و شهدش نزن حساسیت پوستی میاره

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
بذار به حال خودش باشه فقط دست به اون شیره و شهدش نزن حساسیت پوستی میاره

ممنونم عزیزم😘یعنی برگشو از ته بکنم شوکه میشه؟

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونم عزیزم😘یعنی برگشو از ته بکنم شوکه میشه؟

خواهش میکنم.نه شوک که نمیشه اما دلیلی نداره بکنی بذار باشه اما اگه دیگه دیدی کامل داره میپوسه جدا کن گندیده نشه آفت بزنه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2731
خواهش میکنم.نه شوک که نمیشه اما دلیلی نداره بکنی بذار باشه اما اگه دیگه دیدی کامل داره میپوسه جدا کن ...

ممنونم عزیزم☺☺☺

والا یه کثافطی‌واسم یه کاکتوس خریده هنوز که هنوزه بیخ گوشمه اصن توقعی نداره یکم اب بریزم پاش بذارم جلو خورشید بزرگ میشه 😑😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶

سلام قشنگم.من هفته ۱۳ بارداری ام هروقت دستمال میکشم به خودم میبینم نم داره ولی خیییلی کم.ینی حتی بغلای واژنمم خیس نیست ببخشیدا فقط همون داخل خیسه.حالا نمیدونم کیسه آبمه یا ترشحمه چون کامل سفیده بیرنگه.شما تجربه همچین چیزیو نداشتی؟

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
2738

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوانه بان که در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی داره که اطلاعات شما رو در مورد نگهداری گل و گیاهتان بالا میبره. در ضمن در قسمت فروشگاه محصولات خیلی خوبی برای تقویت خاک و گل و گیاه دارند مثلا قطره بامبو برای تقویت ومقاوم سازی بامبو، کود بونسای، کود سه بیست ، و کود هیومیک اسید که تاثیر خیلی خوبی در رشد گیاه داره خوبی این سایت این که مشاوره گل و گیاه به صورت آنلاین ورایگان به طور مستقیم با متخصصان گل و گیاه هستش. حتما به سایتشون سر بزنید

تو 10 دقیقه هر گل آپارتمانی که داری رو زنده کن! ساده و رایگان

فقط کافیه عکس گلت رو به @drblom ارسال کنی

دکتر بلوم بهت میگه:

🛑مشکلش چیه؟

🥀چطوری درمانش کنی

🩹چطوری ازش مراقبت کنی

💧تایم آبدهیش چطوره

🏡کجای خونه اگه بزاری بیشتر عمر میکنه

اگه هم وقتشو نداری، از سرویس حضوری دکتربلوم میتونی استفاده کنی

blom.land