2726

مثلا همیشه عجله دارم بلند و پر هیجان حرف میزنم هی دستامو تکون میدم شلخته هم هستم به خودم هم نمی‌رسم توی جمع خاطره خنده دار تعریف میکنم و همه میخندن سنگین نمی شینیم 

تنها نکته ای که رعایت میکنم اینه که موی زاید نداشته باشم 🥴 بچه کوچیک هم دارم ولی دلیل نمیشه اونو بهونه کنم چون همیشه همین شکلی بودم 

از کجا شروع کنم یه کم زنونه و ظریف رفتار کنم؟ 

شما چجوری اسلوموشن حرف میزنین و رفتار میکنین ؟ 😃

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت باش 

همینکه خودت باشی جذابی 

ادا که دربیاری حتی همسرت هم فکر میکنه اونکه من انتخاب کردم این نبود . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

وای من عاشقت شدم 😆😍

عاشق این شخصیتام 

‌ولی خب مثلا به موهات برس یه مدل قشنگی ببندشون یا شونه بکش باز بزار 

کرم های نرم کننده استفاده کن 

هر ماه برو ارایشگاه دستی به سروصورتت بکش 

لباس های خانومانه و سنگین و خوشگل بپوش 

آروم صحبت کن 

مثلا ذوق میکنی اگ میخای تغیر کنی لباتو گاز بگیر تا از ذوقت کم شه 

واسه خندیدن بقیه خودتو کوچیک نکن

این دیگه شخصیتت هست

ادم نمیتونه بعد ۳۰سال خودشو تغییر بده،شاید ۱۰٪نهایت بتونه

بخوای هم تغییر بدی،همش داری فیلم بازی میکنی و بقیه متوجه میشن

این رفتارهایی که گفتی رفتارهای بدی نیست،اما میتونی به خودت برسی و مرتب و تیپ زده باشی.اما بقیه موارد چون جزو شخصیتت هست،قابل تغییر نیس

من خیلی به خودم میرسم-تو جمعای خانومانه خوبم،برعکس دوست دارم یکم طنزتر باشم

جلوی همسرمم خیلی بخودم میرسم و... ولی خب عشوه بلد نیستم،حس میکنم اگ بخام عشوه بیام همونجا خندم میگیره بداز بدتر

نعمت هایتان را بشمارید :)))))
چه اصراری دارید خودتون رو شبیه عرف کنید و تغییر بدید من نمیدونم 

من همیشه قوی بودم ولی یه شغل پر استرس داشتم که به اجبار مجبور بودم قوی تر از قبل باشم همین مسأله باعث شد به شدت رفتارهام مردانه تر بشه 

از این مسأله خوشحال نیستم و خودم دلم میخواد زنونه رفتار کنم 

.
من همیشه قوی بودم ولی یه شغل پر استرس داشتم که به اجبار مجبور بودم قوی تر از قبل باشم همین مسأله باع ...

اگه واقعا به خاطر فشار اجتماع این کار رو نمیکنی اوکیه

ولی اگر میخوای به خاطر این که شبیه بقیه شی یا به خاطر عرفی که اعتقاد داره زن رو تعریف کنه و بگه شما باید ظریف باشی این طور صحبت کنی این طور رفتار کنی تا بهت بگن زن از خودت خوشت نمیاد تلاش کن نگرشت رو به خودت تغییر بدی و همین رو دوست داشته باشی

اما اگه واقعا جدای از این بحثای جنسیت زده استایل خودت رو دوست نداری یه روانشناس خوب هم میتونه کمکت کنه

خودت باش  همینکه خودت باشی جذابی  ادا که دربیاری حتی همسرت هم فکر میکنه اونکه من انتخاب ...

دلم میخواد ویژگی های مردانه تعدیل بشن حتی وقتی به همسرم گفتم خیلی وقته ظرافت زنانه ندارم تأیید کرد

من دو تا داداش بزرگ هم داشتم همیشه پر سر و صدا بودیم دلم میخواد زنونه رفتار کنم

.
2706