2737
2734
عنوان

به نظرتون باید به پدرشوهرم زنگ بزنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 55 پست
منم تو همین شرایط بودم خاله مادرشوعرم فوت کرده بود من نزنگیدم اونام زنگ زدن به شوهرم گفتن زنت ادم نی ...

کاش یه زنگ میزدی

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم بهش زنگ زد میگه باهام خیلی بد حرف زد .اون یکی خواهرمم باهاش بد حرف زده .  الان یه هفته ...

با خواهرات چرا بد حرف زده ؟ 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
خواهرم بهش زنگ زد میگه باهام خیلی بد حرف زد .اون یکی خواهرمم باهاش بد حرف زده .  الان یه هفته ...

بعد یه هفته نه دیگه زنگ نزن احتمالا حسابی تیکه بارت کنه و پشیمونت کنه 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728
اخه کلا قطع رابطه بودم بااخر به قبر پدرم توهین کرده بود چجوری دلمو صاف میکردم اخه

وای الله اکبر . خب همینو به شوهرت بگو نذار باهات سرسنگین شه

2738

بگو شوهرت زنگ بزنه بگه خانومم ميخواد باهات صحبت کنه خیلی سرد در حد احوال پرسی و غم اخرتون باشه و خداحافظ اينطوري هم حرف زدی و اونم میفهمه به زور شوهرت بوده هم حرف شوهرتو گوش دادی هم به اون میفهمونی ازت خوشم نمياد 

گفتم دیگه ،ولی قبول نداره میکه منو سرافکنده کردی جلو خانوادم

ای بابا . اون موقفه که توهین کرد شوهرت چیزی بهش گفت یا نه؟

با خواهرات چرا بد حرف زده ؟ 

نمیدونم قبلا یه بار پدرشوهرم بهم گفت تو چرا فلان کار کردی حتما خواهرات یادت دادن ! تعجب کردم از حرفش . کلا طرز فکره خاصی داره .البته قبلش دیدم زنش بهش میگفت اره خواهرش یادش میده . 

2706