2737
2739
عنوان

واتساپ

164 بازدید | 16 پست

برنامه ای هست که وقتی با یه نفر چت میکنیم  طوری  که خودش متوجه  نشه  بشه چهره  طرف رو دید ؟

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»

بزار میگم برات اختراع کنن

به داشته ها، موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم. به هرچیزی یا هرکسی که دنیای مرا زیبا و حال مرا خوب میکند.  و می خندم، به روی تمامِ روزهای خوبی که در راهند، اتفاقات خوبی که خواهند افتاد و آرزوهایی که برآورده خواهند شد، شاد بودن یعنی همین، که زندگی را سخت نگیرم، که حال من خوب باشد.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پروفایلش منظورته؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2738
نه  همینطوری پرسیدم  

دیگه من گفتم بهشون😂

به داشته ها، موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم. به هرچیزی یا هرکسی که دنیای مرا زیبا و حال مرا خوب میکند.  و می خندم، به روی تمامِ روزهای خوبی که در راهند، اتفاقات خوبی که خواهند افتاد و آرزوهایی که برآورده خواهند شد، شاد بودن یعنی همین، که زندگی را سخت نگیرم، که حال من خوب باشد.......
نه خودشو  وقتی چت میکنیم به صورت زنده ببینه

خب ویدیو کال بزن

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
😑😑😑😑😑جاسوسی مگه؟

نه جاسوس نیستم  ولی میخوام مطمئن بشم جاسوس اطرافم نیست 😁😁😁

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»

درود بر بانوان عزیز

من یه پیج زدم تا بتونم کسب درآمد کنم
خوشحال میشم از نزدیک با کارهای من آشنا شید
اول راهم و به حمایت شما عزیزان نیاز دارم
آدرس پیج در اینستاگرام
https://www.instagram.com/aza_silk/ 
ازتون خواهش میکنم فالو کنید و به دوستانتون معرفی کنید 

2706