2410
2553
عنوان

چرا پست نمیاره بستمو..

124 بازدید | 17 پست

اینترنتی خرید کردم...قبلا هم از همون کانال خرید  کرده بودم..این بار دومه..فروشنده گفت شنبه پست کردم...سری قبل شنبه پست کرده بود دوشنبه دستم رسید...اینسری هنوز نیومده..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

شوهرمن میزنه تونت کدی که داره رومیزنه وبراش پیام میادکه چندروزطول میکشه بیادو...

بزن پیگیری بسته پستی میاره واست

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

فردا میاد احتمال زیاد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
شوهرمن میزنه تونت کدی که داره رومیزنه وبراش پیام میادکه چندروزطول میکشه بیادو... بزن پیگیری بسته پس ...

عزیزم لامصب فروشنده نمیده..هی میگم اقا کد رو بده...میگه باشه میفرستم..نمیفرسته😈😈😈😈خجالت میکشم دوباره پیام بدم

2706