2737
2734

من از دیجی کالا خریدم فرم کرم کمی شل هست و به قول بعضی دوستان دون دون داره د اخلش. ایا خراب هست؟ کسایی که از داروخانه گرفتن فرم کرم به چه صورته؟ کاملا سفت هست؟

دستبند های طلا با مروارید اصل(پرورشی) الماسین آذر. www.almasin.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من رنگیشو دارم تیوپش قرمزه اولش باز کردم انگار اب داشت یه کم بعد بعد حالت سفت بوشم خوب نبود من دارو ...

منم شنیدم بیرنگ بهتره. چرا راضی نیستی؟ اتفاقا الان که زیاد تبلیغ میکنه آدم شک میکنه ولی قبلا زیاد تعریفش رو شنیده بودم

اولا بهترین ضدافتابیه ک داشتم  کاملا روون و رقیقه ولی  اما دون دون نداره توش صافه

پس این فاسد شده. تعجب میکنم چرا تاریخ انقضاش درست بود

اولا بهترین ضدافتابیه ک داشتم  کاملا روون و رقیقه ولی  اما دون دون نداره توش صافه

منظورم از دون دون اینه که وقتی میریزی روی دست پر از حباب ریز میشه. اینطور نیست؟

2738
منم شنیدم بیرنگ بهتره. چرا راضی نیستی؟ اتفاقا الان که زیاد تبلیغ میکنه آدم شک میکنه ولی قبلا زیاد تع ...

منم گول تبلیغ شو تو دیجی کالا خوردم بس که همه گفتن به به وچه چه هستش رفتم خریدم گرونم بود پوست من چربه مخصوص پوست چربشو خریدم اصلا سبک نبود میماسه ادم خفه میشه عمرا اگه دیگه ازش بخرم

روی بسته بندی تاریخ انقضا داشت اما قیمتش از داروخانه خیلی پایین تر بود. 

تو اینستا یه بلاگر زیبایی خوب هستش که نقد میکنه محصولاتو یکی بهش گفته بود که دون دون های ریز داره توی ضد آفتاب ولی این گفت اصلا اینطور نیست و اکثرا هم که استفاده کرده بودن ازش گفتن اره دون دون نداره

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
تو اینستا یه بلاگر زیبایی خوب هستش که نقد میکنه محصولاتو یکی بهش گفته بود که دون دون های ریز داره تو ...

به صورت حباب هست. نه اینکه واقعا چیزی توش باشه. آبکی میشه و حباب داره وقتی روی پوست میریزی میبینی. نمی دونم چرا

ولی از نظر سبکی ، سبک هیت و چرب نیست واقعا

منم گول تبلیغ شو تو دیجی کالا خوردم بس که همه گفتن به به وچه چه هستش رفتم خریدم گرونم بود پوست من چر ...

منم پوستم چربه اما بعد استفاده پوستم چرب نمبشه و از اون نظر راض ام. فقط همین مسله حباب دار بودنش رو نمی دونم فاسد شده یا نه. 

به صورت حباب هست. نه اینکه واقعا چیزی توش باشه. آبکی میشه و حباب داره وقتی روی پوست میریزی میبینی. ن ...

نمیدونم دیگه ولی اکثرا ازش راضی بودن منم میخوام بخرم البته اینجور چیزارو بهتره از داروخانه یا پیج های فروش خود محصولات سفارش بدین ۰نه دیجی ۰کالا چون تقلبی اینا زیاد دارن

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
منم ازدیجی کالاگرفتم توش دون دون بود دیگ نگرفتم والاخوبم نبود

از نظر چرب نشدن پوست من راضی بودم فقط ترسیدم فاسد نباشه چون خیلی ها میگن برای ما دون دون هست. اما به قول دوستمون بلاگر ها میگن نباید اینطور باشه

2706