2733
2739
عنوان

خواستگاری?

204 بازدید | 19 پست

داداش من لیسانس هستش ولی شغل در رابطه با رشتش پیدانکرد وبابام همه چیزشودادتاداداشم یه دامداری کوچیک زد تا کار داشته باشه حالا میخواییم کم کم ازدواج کنه به نظرتون با این اوضاع اقتصادی کسی حاظره با همچین پسری ازدواج کنه وضع مالی بابام متوسطه و درامد داداشم چون اول راهه کمه

اره چرا نشه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

دامداری خوبه ک 

جای پیشرفت هم داره

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آره بابا 

من ی دختریو میشناسم باسواد خانم همه چی تموم سرکارم میره با حقوق ۹ تومن با ی آقا پسری ک شهر دیگ کار میکنه و حقوقش ۳ تومنه ازدواج کرد 

البته پسره هم خوش اخلاق خونواده دارو باایمان بود 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
خب صبر کنید به خودش بیاد...کارش راه بیفته و به درآمد برسه چه عجله ایه

خودشم دوست داره ازدواج کنه میگه ازتنهایی خسته شدم دلم میخوادیه هدف مهم واسه سختی کشیدنام داشته باشم

درسته جای پیشرفت داره اما طول میکشه تابه سوددهی خوبی برسه چون یه جورایی داداشم ازصفرشروع کرده

بهتره کمی صبر کنه چون تازه اولشه باید برای کارش زیاد وقت بزاره اگر ازدواج کنه با ید برای همسرش هم وقت بزاره اینطوری خیلی تو فشار قرار میگیره نه کارش خوب پیش می‌ره نه می‌تونه برا همسرش وقت بزاره

یعنی میخواد زن بگیره که بهش سختی بده؟

نه اتفاقا از الان فکر رهن کامل خونه وطلاهاشو کرده میگه این همه سختی میکشم تا کارم بگیره تا حدودی هم خوب گرفته میخوام تلاشام واسه زن زندگیم باشه وباوجودهمسرم پبشرفت کنم نه این که تنهاباشم

2706