2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی اوضاع غم انگیزه

ما نه سود کردیم نه ضرر

ولی دل آدم سیاه میشینه میبینه خیلیا تمام پول و سرمایشون بخاطر بورس یا تغییر قیمت طلا از دست رفته

یا بیکار شدن بخاطر کرونا یا دلایل دیگه

بخدا دیگه حتی یه غذا یا حال خوب نمیخورم

خیلیا ندارن

خیلیا حالشون بده

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2728
چطوری مشتری پیدا میکردین؟ منم دنبال کسب و کار خانگی ام.

به داروخونه ها میفروختیم و لوازم پزشکیا

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
تو بورس خب خیلی هم سود کردن که قبلش 

الان بدجور توی ضرر هست

خیلیا را دیدم داغون شدن

کاش اوصاع بهتر بشه

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2738

نه پول داشتیم ضررکنیم فقطحقوق ۲ونیم نه تنهاافزایش نیافت باوجوددوقلوپدرم و...بااین گرونی هرکی مارومیبینه وبشناسه بخونه ی صد تومن کمک میکنه قیمتهافوران حقوق۲ونیم

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
من دوستم ۸ تومن داشت شد ۴ تومن  منظورم میلیارده ها

من دلم واسه اونایی که میسوزه که همه سرمایشون که اونم کم بوده گذاشتن و حالا صفر شدن

نه پول داشتیم ضررکنیم فقطحقوق ۲ونیم نه تنهاافزایش نیافت باوجوددوقلوپدرم و...بااین گرونی هرکی مارومیب ...

هی پول ندارم باید وام بگیرم یه ذره به سلامتی و سفر برسم 

یه مشهد دلم میخواد 

میشه بگید چقدر سود مثلا  من خرید و فروش دوست دارم  واقعا

میلیاردی بود

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
از کجا میخریدین؟ از تولیدی ها؟ چقدر سود روش میکشیدین؟

همون اول کرونا تو کارخونه شوهرم دستگاه تولید ماسک زدن و هم اینکه دوست شوهرم چینیه از اونجا برامون میاورد . هر ماسک ۵۰۰تومن سود داشت 

2706