2726
عنوان

فوت مامان جونم (مامانه مامانم)

202 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من مادربزرگم ۳ روزه فوت شدن مامانم هم ۳ روزه نمیخوابه غذا هم نمیخوره فقط گریه میکنه کرونا هم ک هست نمیتونیم جمع بشیم دوره هم منم ۲۰ سالمه واقعا نمیدونم چ کار باید بکنم خودمم خیلی ناراحتم ولی مامانم و ک اینجوری میبینم نمیتونم تحمل کنم نمیدونم چ کار کنم برای مامانم ک حالش بهتر بشه 

هیچ کاری فقط بتونید مجبور کنید یکم غذا بخوره خوبه خیلی سخته

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کاری فقط بتونید مجبور کنید یکم غذا بخوره خوبه خیلی سخته

اصلا ی قاشقم نمیخوره هرچی گریه میکنم‌میگم یکم غذا بخور پدرم و خواهر کوچیکمم هرکاری کردن نمیخوره دارم دیونه میشم دیگه  

2728

تنهاش بذارین زودتر به خودش میاد..

هرچی بیشتر سر به سرش بذارین این حالتش بیشتر طول میکشه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
خدارحمتش کنه..خب طبیعی .. ادم ناراحت باشه ولی بهش بگو یه چیزی بخوره یه وقت ضعف میکنه حالش بد میشه ها

مرسی عزیزم منم میدونم ناراحته طبیعیه ولی مشکلم با غذا نخوردنشه داره خودشو داغون میکنه

اصلا ی قاشقم نمیخوره هرچی گریه میکنم‌میگم یکم غذا بخور پدرم و خواهر کوچیکمم هرکاری کردن نمیخوره دارم ...

☹☹☹☹کاریش نداشته باشین

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

از اون فن خواب دیدن استفاده کن

بگو خواب مامان جونو دیدم گفته اینجا کلی غذاهای خوشمزه اس ولی وقتی فلانی گرسنه اس چیزی از گلوی من پایین نمیره

هر. چند خودم متنفرم از این حرکت

تنهاش بذارین زودتر به خودش میاد.. هرچی بیشتر سر به سرش بذارین این حالتش بیشتر طول میکشه

ما همه ناراحتیم مامانم تنها میزاریم ک راحت باشه ولی از صبح تا شب عکسا و فیلمای مامانجونم و اهنگای غمگین گوش میده فقطم گریه میکنه اصلا ب حرف گوش نمیده خیلی حالش بده منم تنهایی از پسش برنمیام فقط اب اونم بزور اگ بخوره همین خیلی نگرانشم

2706