2410
2553

الان شده 900من ی انگشتر دارم میخام برا خرج. دکترم بفروشم 

چکار کنم بفروشم؟ یا میره بالا

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  

تا ۷۰۰میاد بعد میره بالا

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چقد بدشانسم من😒

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

چند تا مهربون میخوام لطف کنن گزارش بزنن، خدا خیرتون بده الهی🙏🙌😍

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5672421/اونایی-که-جدیدا-کاشت-ابور-انجام-دادن-بیان-لطفا

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
اگه دلار واقعا 15 تومن بشه طلا هم تا حدود 500 میاد 

ینی واقعا 15میشه؟

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
2714
ینی واقعا 15میشه؟

اخه چی تو این مملکت قیمتش اومده پایین و ثابت مونده!!!یه مشت دزد بنظرتون با قیمت پایین و سود پایین قانع هستن!!!اینا همش سیاسته برا انتخابات چند ساله پدر مردم و دراوردن ....حالا!

به غیر از خدا، به هر آنچه امید داشته باشی، خدا از همان چیز ناامیدت می کند.خدایا فقط به خودت امید دارم میدونم که ناامیدم نمیکنی😍🥰😇
خود دولت گفته ک میشه، حالا باید دید چکارمیکنن ولی تو تحلیل دلار خوندم فعلا یه مدت تو همین قیمت درجا ...

من چکار کنم انگشترمو بفروشم یا صبر کنم ی هفته دیه