2737
2734

سلام بچه ها کسی مشکلش مثل من بوده تاحالا؟؟

من بیستم هر ماه پریود میشم ولی این ماه از بیستم تا هفت روز همون تایم پریودیم فقط لکه بینی داشتم خیلی خیلی هم کم بود و بعد از هفت روز تموم شد روز دومش هم بی بی چک زدم منفی بود می‌خوام ببینم بی بی چک بعد از چند روز درست نشون میده؟نکنه زود زدم؟؟و این که ظهر زدم آخه میگن صبح دقیق نشون میده

امکانش هست باردار باشم یا مشکل دارم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام خاله من دختر داداش عمه فاطمه هستم ماه پیش مجبور شدم با نامزدم باشم محرم نیست بهم الان میترسم باردار باشم پردم من را میکشد😭 من پریود شده ام پریود من شدید و همراه خون های بزرگ بود 

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
2738
بیبی چک احتمال خطای ۵۰ درصدی داره..زیاد روش اطمینان نکن ..منم همین مشکل رو داشتم دکتر پروژسترون داد ...

منم قبلا خیلی نامنظم بودم و بیشتر وقتا با آمپول می شدم ولی یه مدت عرق فراسیون خوردم الان خداروشکر یک ساله که منظم شدم ولی باز باید برم پیش دکتر پس

سلام بارداربودی?

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
سلام،نه عزیزم

منم نبودم😭 مث شما بود پریودم

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2706