2726

۶ تاشو کاشت و ۴ تاش ک ناخن خودم بود کاور کردم دیروز ناخن کار خودم مسیرش ازش دوره سختمه برم ی ناخنکار نزدیک کنه پیدا کردم یه عکسایی نشون داد گفتم ببین چقدر‌وارده گول عکساشو خوردم که نگو مال خودش نبود بعد‌ک‌شروع کرد مشتریش زنگ زد بین کار بودیم ما صدای گوشیشم‌زیاد بود گفت همه ناخنام شکستن دیگه وقتی کار تموم‌شد ک خودش فهمید چقدر گند زده کثیفی کارش بماند‌هی میگف اگه کنده شد بیا برات درست کنم منم دیگه مجبور شدم پولشو دادم رفت

حالل شب تو خونه انگشتام همه‌شروع‌کردن به تیر کشیدن میبینم ناخنایی که کاشت زده بین ناخن خودم و کاشت یمتر بازه😥 ینی شام پختم دیدم‌یعالمه اشغال رفت‌بین ناخن خودمو کاشت بهش گفتم میگه‌میام ریموو میکنم پولتم میدم انگاری خودش فهمیده چقدر گند‌زده بنظرتون چکار کنم‌از یطرف میگم‌ گناه داره هزینمو بگیرم‌باز میگم اره ولش کن پول دادم فقط برا ی شب!‌ شما بودین چیکار میکردین امروز‌مبخواد بیاد هزینمو‌بگیرم؟

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔
وای منم تو فکرشم

تو فکر چی

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو فکر چی

پولتو بگیر تا یاد بگیره وقتی کاربلد نیست انجام نده

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

وا برو ریمو کن پولتوبگیر

وقتی بلد نیس برا چی ادعاداره قارچ میگیری هزارتامشکل پیش میاد برات تازه معلومم نیس موادش بدرد بخور بوده یا ن

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
پول موادشو بده فقط

چقدر

وای برو ریموو کن عفونت میکنه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706