2726
عنوان

دیگه بریدم

191 بازدید | 19 پست

بچه ها دیگه امید به زندگیم ندارم بچه کوچیک دارم حوصلشو ندارم ۳۴ سالم شده شوهرم بی خیاله عالمه خونه نداره ماشینم نداره ماشین من زیر پاشه یه ۱۰۰تومن فقط پول رهن داده همشم به خودش افتخار میکنم که یدونه خرجمونو میده

عزیزم منم 34سالمه 😘درثانی خانمی مگه نمیدونستی وضعشوقبل ازدواج؟

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا ولی پدرمادرش گفتن ویلا داریم گاوداری دارین...تک پسره کمک میکنن

پسره بایدخودش جنم داشته باشه به کسی نبایدامیدوارمیشدی گلم روحرف کسیم حساب نمیکردی میدیدی چیزی نذاشت ولش میکردی

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

وا.. خب تو این دوره کی میتونه خونه بخره؟ خودتو ناراحت نکن برا این چیزا. این دوره همین ک گرسنه و لخت نمونی خودش بهترینه. بعدم وقتی ماشینتو میزاری زیرپاش معلومه تلاشی نمیکنه ک حداقل ماشین بخره

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
پسره بایدخودش جنم داشته باشه به کسی نبایدامیدوارمیشدی گلم روکسیم حساب نمیکردی میدیدی چیزی نذاشت ولش ...

هره اشتباه کردم الان افسرده شدم شوهر خواهر خودش میلیاردره اونا رو میبینم بدتر حالم بد میشه از شانسم

هره اشتباه کردم الان افسرده شدم شوهر خواهر خودش میلیاردره اونا رو میبینم بدتر حالم بد میشه از شانسم

میفهممت منم ازدواج اولمواشتباه کرده بودم😢

وا.. خب تو این دوره کی میتونه خونه بخره؟ خودتو ناراحت نکن برا این چیزا. این دوره همین ک گرسنه و لخت ...

سه ساله زیر پاشه هر روز باهاش میره سرکار روم نمیشه بگم نبره خیلی پرروعه من روم نمیشد فامیل بفهمن ماشینم نداریم نزدیک عروسیم با پس انداز مجردیم خریدم

زندگیتو مقایسه نکن شمام تلاش کن تا زندگیت خوب بشه همه چی ک پول نیست گلم

آخه دامادشون که پولداره اخلاقشم عالیه سیگارم نمیکشه خانوادشم عاشق عروسشونن برای من برعکس همه چی....‌

خییلی بد شانسم شوهرم خیلی سرخوشه ....تازه همش بهم میگه تا حالا شده ازت پول بگیرم...این افتخارشه...حالا کل کادوهای عروسی و سکه های عقدو گرفته ماشینمم که عملا صاحب شده

سه ساله زیر پاشه هر روز باهاش میره سرکار روم نمیشه بگم نبره خیلی پرروعه من روم نمیشد فامیل بفهمن ماش ...

عزیزم این دوره زندگی همه داغونه ازنظر مالی.. بازم خداروشکر تونستی و یه ماشینی هس‌. بنظرم بش بگو دیگه ماشین نبر  من با یه بچه کاری پیش میاد میخام ماشین دستم باشه راحت بتونم برم 

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
2706