2737
2734

الهی هنوز که خیلی مونده تا زايمانت 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه ترسو رو لایک کنین لطفا😓

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2738

فقط زیر میزی دادن ب دکترت. با هم قبول نکرد دکتر تو عوض کن اونم پول میگیره میاد عملت کنه. جفتت هم پایین باش سز اجباری میشی

دوستان تو رو بحق 12 امام آخرین تایپکمو گزارش بزنید گرفتار شدم بخاطرش هر کی زد بگه برای برآورده شدن نیتش آیت الکرسی بخونم. واقعا نیازه بزنید وقتتونو نمیگیره

انقدرا هم ترس نداره . بسپر به خدا گناه داره بچه هر شب گریه . من با اینکه خیییییلی ترسوام ولی سپردم به خدا استرسم نداشتم خدا خودش کمکم کرد هنوز همه موندن من چه جوری طبیعی زایمان کردم منی که از درد یه اصلاح خودمو میکشتم 

2706