2726
عنوان

ارتودنسی

193 بازدید | 33 پست

سلام 

من دیروز عصر ارتودنسی انجام دادم دیروز مشکلی باهاشون نداشتم غیر این حسی که یه چیز اضافه تو دهنم باشه ولی از صبح دندونای جلویی ام درد میکنن البته نه خیلی 

میخوام بدونم این درد تا چن وقته بعد کی میتونم غذا بخورم اخه الان فقط اب راحت میخورم مابقی حتی سوپ اذیتم 

پیشاپیش مرسی از جواباتون 🌹🌹🌹🌹

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤

عزیزم کلا ارتودنسی یکمقدار اذیت داره

میتونی باهاش کنار بیایی فقط چند روز صبر کن تا عادت کنی بهش

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عادت میکنی

دردت زیاد شد مسکن بخور

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
سلام  هزینه اش چقدر شد؟بیمه هم قبول مکنن؟

فک پایین 5500 نه 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤

ارتودنسی که کردی تا سه چهار روز فکت درد میکنه . چون تحت فشاره و یه چیزی داره میکشتش . بعد هر بار هم که بری کش و سیمش رو تعویض کنی ، سه  چهار روز درد میکنه . چون بیشتر میکشتش . الان هم میتونی غذا بخوری عزیزم . من همون روز اول غذاهم خوردم . مشکلی نداره

سلام،دردش تا یکی دوهفته هست طبیعیه خوب میشه اگه سوالی داری بپرس 

از کی میتونم راحت چیزی بجوم منظورم غذای سفت نیست من دیشب حتی سوپ نمیتونستم بخورم 

2706