2726

چطور

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام و کوفت و درد و مرض . به جاش دیروز میخوندی که الان نخوای تقلب کنی . اینجارو باید به وزیر اموزش پرورش معرفی کنم ببینه اینجاهم بچه ها تقلب میکنن نه فقط تو دورهمیاشون

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
سلام و کوفت و درد و مرض . به جاش دیروز میخوندی که الان نخوای تقلب کنی . اینجارو باید به وزیر اموزش پ ...

به شما چه ربطی داره دوست عزیز 

بعدم من کی گفتم نخوندم که شما واس من جبهه میگیری میخام اگه سوالی رو نمیدونستم کمک بگیرم 

خوشت هم نمیاد لازم نکرده بیای تاپیک من 

سلام و کوفت و درد و مرض . به جاش دیروز میخوندی که الان نخوای تقلب کنی . اینجارو باید به وزیر اموزش پ ...

بعضی امتحانات اینقدر سخت برگزار میشن خارج از کتاب الانم  منم برای خواهرم تاپیک زدم

نیازی به انقدر حرفی نیست که میزنید 

بعضی امتحانات اینقدر سخت برگزار میشن خارج از کتاب الانم  منم برای خواهرم تاپیک زدم نیازی به ان ...

بعضیا اینجورین عزیزم

انگار گفتم به ایشون بیاد جای من امتحان بده که اینجوری حق به جانب شدن