2410
2553
مدرسه هاشروع شد چیکارمیکنید😂انلاین همش تقلبه

توگروه پسرم صدای مامانه میاد داره به پسرش کمک میکنه بعدتامعلم میگه کمک نشه بچه میگه کسی کمک نکرد.بعدتصویری میگیره.پسرم میگه مامان من دیدم مادره هعی میاد دم گوش پسرش حرف میزنه بعد پسره همونو میگه.معلم میگه اولیای عزیز لطفا کمک نشه بچه خودش جواب بده ببینم بلده یا نه؟مادره میگه منکه کمک نکردم😂جالب اینجاس کتبیارو اولیا مینویسه نقاشیارو اولیا میکشه .معلم میگه این دانش اموز سال قبلم بوده من دستخطش رو میشناسم من نقاشیش رو میدونم.هرچی ب اولیا میگه باز اولیا حرف خودش رو میزنه😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ما ها که تقلب نکردیم تو این مملکت چی شدیم که حالا این نسل جدید با اموزش مجازی که خود معلم نمیفهمه چی ...

اولن ششمه 😐

ولی همین تقلی باعث میشه بچه دیگه کار خودشو انجام نده و ب بقیه متکی باشی

الان تقلبی سال دیگه تقلبی 

قطعا اگ عادتش بشه تا اخر و حتی تو کارای دیگش‌تکرارش میکنه

من خودم دانشجوی مهندسیم   کاملا در جریانم این ترم کیفیت اموزش انلاین افتضاح بوده

بهت درخواست دوستی دادم یه صحبت مهم دارم قبول کن

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2714
بابا الان شرایط فرق داره بیچاره بچه ها مگه چقدر سر کلاس مجازی یاد میگیرن .بچه باید بره مدرسه خداهشا ...

اگه یاد نمیگیره معلم خصوصی بگیره ن اینکه تقلب کنه اینجوری واسه سال بعد به مشکل بر میخوره

اولن ششمه 😐 ولی همین تقلی باعث میشه بچه دیگه کار خودشو انجام نده و ب بقیه متکی باشی الان تقلبی سا ...

باشه حق باشماست ریپ نکن دیگه نظر من اینه نظر شما یه چی دیگه،دوست نداری تقلب بدی نیاز نیس نظرتو تحمیل کنی ممنون

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
چه ظلمی مگه درس مدرسه چقدر به کار بچه میاد وقتی معلم میاد ۲+۲ درس  میده و انتگرال امتحان میگی ...

کاملا موافقم معلم بچه من در حد کتاب درس میده،بعد در حد تیزهوشان امتحان میگیره،بهش میگم چرا،میگه باید سطحشون رو ببرند بالا،میگم خب چجوری؟ میگه اگر بخواین من هفته ای سه روز میام بهش تیزهوشان یاد میدم ،ابله

اگه یاد نمیگیره معلم خصوصی بگیره ن اینکه تقلب کنه اینجوری واسه سال بعد به مشکل بر میخوره

👌🏻چرا فکر میکنن واقعا اونا الان ب قول خودشون کاری ندارن و ب جایی نرسیدن بقیه هم ب همین شکله 

با شما نبودم حرفتونو تایید کردم

2706