2733
2734
درود بر بارداری 😊 من باز چیزای سرد بخورم بهتر میشم باید یکسره آب بخورم اگه بالا نمیاری روغن زیت ...

وای من هیچ هیچی نمیتونم بخورم.😭😭😭

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
خداکنه😍 نمیدونم دلم میخواد حس کنم حامله ام😁

😁 بزار شکمت بالا بیاد متوجه میشی بارداری اونقدر بالا پایین داره الان اول راهی

ولی خیلی مزه میده مخصوصا بچه تکون میخوره

خیلی دوست داری مامان باشی زایمان طبیعی کن 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به حساب خودم از اخرین پریود میشه 5 هفته و دو روز

خب عزیزم

انشاالله که نیاد سراغت ولی زوده 

منم نداشتم نگران بودم و میپرسیدم نزدیک ۹هفته اومد ۱۲رفت

زمانی خطرناکه که کلا علائم بارداریت یکدفعه از بین بره نگران نباش

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2731
😁 بزار شکمت بالا بیاد متوجه میشی بارداری اونقدر بالا پایین داره الان اول راهی ولی خیلی مزه میده مخ ...

وای😍 خدا قسمت کنه، ان شاءالله همه بارداری موفقی داشته باشن و برسیم به اون مراحل

وای من چند شب پیش خواب میدیدم وقتشه اما از ترس نمیخواستم زایمان کنم😂

خدا رحم کنه خودش

2738
عین منی تو اون هفته ها:/ هماتوم که فقط استراحت کن. اصلا هم زور نزن تو دستشویی، و حتما دستشویی فرنگی ...

من هیچی نمیتونم بخورم هرچی میخورم بالا میارم.

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
وای من هیچ هیچی نمیتونم بخورم.😭😭😭

اوه اوه اوه 😐 خیلی بده شبیه بارداری دوم من شدی هفته ایی اندازه یک پیش دستی پلو میخوردم

ببین لااقل میوه بخور تا میتونی آب میوه بخور 

دلم برات سوخت 😐  میدونم خیلی سخته

من هم نگران این بودم.

منم نداشتم.نگران نبلش

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2706