2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نداارممم.امیدت به خدا باشه عزیزم.خیلیاهم ندارن.و این نشونع قوی بودن بدنته

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2731

منم اصن نداشتم علائم دیکه داشتم مث لدرد وواژن درد الانم سردرد اومده سراغم.خداروشکرکن ک خوبی گلم

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
برو خداروشکر کن، بعضیا ندارن، شما جز خوش شانس ها هستی. منم از اون بدشانس ها که تا زایمانم ویار دارم ...

اره 

برا من از بین رفت یهویی 

فهمیدم بچه قلبش از کار افتاده 

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲

خانمای باردار 

دل‌درد پریود هم میگیرین؟ 

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
2738
خانمای باردار  دل‌درد پریود هم میگیرین؟

اوایلش اره اما الان دیگه نه.گاهی ی تیر میکشه و ول میکنه

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
اوایلش اره اما الان دیگه نه.گاهی ی تیر میکشه و ول میکنه

آها مرسی گلم 

من سه ماه پیش سقط کردم 

اصلا جلوگیری نداشتم 

دیروز موعدم بود 

نمیدونم چرا حس میکنم حامله نیسم 

بگین من چکار کنم سه روز رفتم هشت هفته دارم میمیرم.ویار دارم .هماتوم دارم . یبوستم دارم

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
آها مرسی گلم  من سه ماه پیش سقط کردم  اصلا جلوگیری نداشتم  دیروز موعدم بود  ...

تا وقتی پریود نشدی امید هست.

بیا یکم بهت تهوع قرض بدم 😄😄😄😄

منم سر بچه اولم نداشتم و بچم پسر بود

دومی خیلی ویژه داشتم سومی بچه که الان باردارم یکم دارم زیاد نیست

از خدات باشه تهوع نداری این یعنی تو کمبود ویتامین گروه ب نداری

2706