2737
2734
عنوان

دوس پسرم فقط ی دخترو فالو کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 92 پست
اگه مرد بودم هیچ وقت زن نمیگرفتم    

😂🤦🏻‍♀️خب شک افتاد تو دلم شک زنا الکی نیس ک

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مرد بودم هیچ وقت زن نمیگرفتم    

👌👌👌

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
2728
😂🤦🏻‍♀️خب شک افتاد تو دلم شک زنا الکی نیس ک

من نمیگیرمت اصرار نکن😂😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
ولش کن راحت باش بابا شما فقط دوست هستین و اصلا به هم پایبند نیستین .  فقط میتونم بگم حساس نباش ...

ماه دیگه عقدمونه اگ خدا بخواد

پس من خق دارم شک کنم ۱٠٠ تا۲٠٠ تا پسر ولی این همین ی دختر

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
ولش کن راحت باش بابا شما فقط دوست هستین و اصلا به هم پایبند نیستین .  فقط میتونم بگم حساس نباش ...

ولی حتی دوس دختر دوس پسری هم باشیم من خوشم نمیاد کسی باهام بازی کنه 

2738

جررررر بده دهنشو ففط جرررررر 

من یبار شوهرم دختر فالو کرده بود البته اون زمان اینستا داشتم اومد خونه نه شام گذاشتم نه چیزی تا ساعت ۱۰ صبر کرد گفت فاطمه غذا؟ 

جواب ندادم رفت رستوران غذد گرفت اورد من لب نزدم به غذا هرکار کرد باهاش حرف نزدم 

اخر بلند داد زد بلند که در و پنجره ها لرزید گفت میگی چه مرگته یا نه؟

باز جواب ندادم قرمزززز شده بودا😂😂😂

زنگ زدم خواهر شوهرم که دوست صمیمی ام هست گریه کردم و همه چیو تعریف کردم خواهر شوهرمم رفت به شوهرم زنگ زد گفت غلط کردی دختر فالو کردیو و اینا اومد خونه گفت غلط کردممم گوه خوردممم 

منم گفتم نوش جون تو و اون دختره و خلاصه تا یکماه محل نمیزاشتم😂😂😂😂😂 دیگه از لین غلطا نکرد الانم که اینستا ندارم بازم به خواهر شوهرم میگم شات بفرسته

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
دختره چه جوریاس ؟

سیاه و لاغر و.....☹️

ماه دیگه عقدمونه اگ خدا بخواد پس من خق دارم شک کنم ۱٠٠ تا۲٠٠ تا پسر ولی این همین ی دختر

عه خب اینطوری بعله باید بیشتر زیر ذره بین باشه . ولی اگه همینطوری پیش بره که فک کنم باید فکر عقد رو از سرت بیرون کنی چون این آقا مشکوک میزنه .  

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 
به نظرم اگه دلیل قانع کننده نیاورد باهاش کات کن

ایولل خودمم میخاسم همین کارو کنم منتظر بودم بقیه تاییدم کنن😂

من نمیگیرمت اصرار نکن😂😂

خدانکشتت😂😂😂😂😂

سیاه و لاغر و.....☹️

سفید صد تومن

سرخ و سفید سیصد تومن

حالا ک رسید ب سبزه

هرچی بگی می ارزه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
جررررر بده دهنشو ففط جرررررر  من یبار شوهرم دختر فالو کرده بود البته اون زمان اینستا داشتم ...

خخخخ خوشبحالت چ خواهرشوهر پایه ای داری

پ منم امروز محل سگ بهش نمیدم الاناهم دیگه پامبشه میره سرکار

صبحا من زنگ میزنم بیدارش میکنم واسه سرکارش

امروز زنگ نیمزنم ایشالا خاب بمونع ساعت ۱۱ برع😐🤦🏻‍♀️

2706