2410
2553
عنوان

ایا دروغ گفتن لازمه تو اینجور مواقع؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 51 پست
من چیزی نداشتم که بپاچم وسط . فکر کن یه نفر سوم بودم بین دو تا دوست البته خانم و اقا . که همکار هامم ...

قبلا هم دوباره تاپیک زدی ولی نمی‌دونم چرا حس کردم قضیه به این سادگی که شما میگین هم نبوده 

من اصلا همچین رابطه ای رو مخصوصا اگر رسمی نباشه ادامه نمیدم 

اما اگر رسمی باشه و مهم 

سعی میکنم با کمک مشاور بهش بفهمونم گذشته ی هرکس به خودش مربوط میشه مگر اینکه تاثیری تو زمان حالش بزاره.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برخی ادم ها ظرفیت واقعیت رو ندارن پس بهتره بعضی حرف ها رو پنهون کنی تا لطمه ای به ارتباطتون نزنه

فکر کن یه نفر سوم بودم بین دو تا دوست البته خانم و اقا . که همکار هامم بودن که اون اقا در حین راه شرکت که تعارف زدن ما برسونن ما رو یه کباب لقمه مهمون کردن . الان فهمیده واقعیت داشته . قهر کرده باهام . سر سنگینه😭 خب من از داد بیداد هاش ترسیدم و نگفتم 

فکر کن یه نفر سوم بودم بین دو تا دوست البته خانم و اقا . که همکار هامم بودن که اون اقا در حین راه شر ...

این الان چیز مهمیه مثلا 🙄

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2720
فکر کن یه نفر سوم بودم بین دو تا دوست البته خانم و اقا . که همکار هامم بودن که اون اقا در حین راه شر ...

عزیزم درسته یه خانم هم کنارتون بوده ولی درکل میبینی شوهرت ناراحت میشه دعوت به ناهاروبامردغریبه هیچوقت قبول نکن تودیگه الان شوهرداری همه هواست بایدبه زندگیت باشه من به خاطرشوهرم شغلمم کنارگذاشتم .کارت کمی درست نبوده امادیگه نکن ازاینکارااگه زندگیتوواقعادوست داری💋

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
قبلا هم دوباره تاپیک زدی ولی نمی‌دونم چرا حس کردم قضیه به این سادگی که شما میگین هم نبوده 

اره ولی هنوز کوتاه نیومده ‌. میگه چرا دروغ گفتی میگم خب تو عربده میکشیدی سر من که با اون دو تا رستوران رفتی یا نه ‌ . خب معلومه میترسم ‌. حتی مشاوره هم رفتم ‌ گفت تو مقصر نیستی و فقط ترسیدی ازش😭

اون موقع من مجرد بودم و ایشون اصلا تو زندگی من نبود

پس بیخودی داره شلوغش میکنه😎

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2714
اون اقای متاهل که با دوستت رفیق شده با تو لج کرده پشتت الان کلی چرت و پرت به نامزدت گفته دیگه ذهنش ...

نه قبول داره که بین من و اون چیزی نبوده . چون دو ماه بعد اون قضیه اون اقا پیگیر بود بهم شماره بده و منم به نامزدم گفتم ‌. چون همکاریم نمیشد نگم باید میگفتم 

من چیزی نداشتم که بپاچم وسط . فکر کن یه نفر سوم بودم بین دو تا دوست البته خانم و اقا . که همکار هامم ...

ای بابا هنوز این قضیه حل نشده؟؟عزیزم بنظرم با آرامش وخونسردی ویکمی هم بیخیالی سیر تا پیاز قضیه رو واسه نامزدت تعریف کن.ولی من اگه جای تو بودم بیشتر تو رفتار نامزدم دقیق میشدم بد جور گیره.بنظر خودت شکاک نیست؟؟یکم بیشتر رو فرد مورد نظرت دقت کن.

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد،من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💖

گفتم همیشه باید طرف مقابلتو بسنجی و ارزیابی کنی و بعدش رفتارتو متاسب با موقعیت های مختلف تغییر بدی

به خدا شاهده . اگه چیزی بین امون بود چرا دو ماه بعدش میخواست بهم شماره بده 

اها درست میگین پس نامزدت الکی شک کرده ولی شما هم نباید دعوت یه آدم غریبه رو قبول میکردین این روزا هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره 

2706