2737
2734

سلام عزیزان اول بگم قوانین ثابت هستند و تغییر نمیکنند پس با دقت بخونید

۱ گروه فقط مختص به بانوان کتابخون هست

۲ هر نوع چت و بحث خارج از کتاب دوره انتخابی مثل ارسال شعر جوک متن و... ممنوع و باعث ریمو دوستان خواهد شد

۳ نحوه خواندن هر کسی اختیاری هست " کتاب pdf صوتی " و مطلبی از کتاب در گروه قرار نمیگیره گذاشتن pdf در گروه فقط به شرط فوت نویسنده یا اجازه ی اوست 

۴ دوره های کتابخوانی ده روزه هستن برای کتاب های تک جلدی و سیزده روزه برای کتاب های دو جلدی و بین این ده روز باید درباره ی کتاب بحث صورت بگیره

۵ بحث ها باید عمیق و چالش برانگیز باشن و فقط صحبت هایی مثل کتاب خوبی بود یا بدی بود مورد قبول نیست 

۶ تمام اعضای گروه باید در بحث ها شرکت کنند اگر دوستی سه دوره پشت سر هم‌ در بحث ها شرکت نکرد از گروه حذف میشه

۷ جمعه ها از ساعت ۶ تا ۱۲ شب چت آزاد داریم😌 و هر گونه بحث دینی و سیاسی که موجب دعوا و بی احترامی بشه ممنوع هست

۸ توجهههه نحوه کتابخوانی حالا چجوریه

ببینید دوستان هر کدوم از شما باید ۴ یا ۵ تا کتاب پیشنهاد بدین " هر وقت من اعلام کردم " بعد من از بین پیشنهاد های شما هر کتابی که بیشتر از دو بار تکرار شده رو میذارم تو لیست رای جدا از این از هر ژانری بهترین کتاب رو هم تو لیست رای میذارم اونوقت زمان میدم شما به کتاب هایی که میخواهید رای میدین و هر کتابی بیشترین رای رو آورد به عنوان کتاب دوره انتخاب میشه  

اها راستی خدایی اونی که میخواد بیاد دو دقیقه بعد بره لطفا نیاد ☹💔

https://chat.whatsapp.com/EWHhFgEX3A05QgqG1UuA5P

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚