2737
2734

کسی که دوسش داشتم بعد ده سال که اینقدر بهش محبت کردم الان عاشق کسی دیگه شده و داره ازدواج می‌کنه یا هر پسر خوبی که به من میرسه با لج رفتار می‌کنه .دلم میسوزه

میبینم دخترایی که فقط دنبال پول گرفتن از پسرا بودن یا غیبت میکردم یا راحت زیراب بقیه را میزدن الان زندگی های خوب و عاشقانه ای دارند و شوهرشون عاشقشون هستند ولی من که اینقدر حساس بودم دل کسی نشکونم یا کاری نکنم کسی کوچک ترین ناراحتی داشته باشه و همه جا کمک کردم الان باید نزدیکی های ۳۰سالگی حسرت بخورم هم خوشگلم هم پولدار هم تحصیلات خیلی بالا و هم جایگاه اجتماعی خیلی بالا ولی به چشم پسرا نمیام کاش منم نجیب نبودم کاش با حسادتم زندگی ها را خراب میکردم کاش بدجنس بودم و منافع خودم برام اولویت داشتن الان منم کلی عاشق داشتم .پشیمونم از خوب بودن.از دعا کردن .از التماس کردم به خدا برای ازداواج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این چه حرفیه . 

بالاخره یکی هم پیدا میشه که تو رو بگیره😂

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 
2738
عزیزم هم.خوشگلی هم تحصیل کرده و پولدار و مهربون کجایی بیایم خاستگاریت 😍😍😍

عزیزم من فقط به چشم مادر و خواهر پسرا خوب میام پسره میاد تو جلسه خواستگاری اخم هایش می‌کشه تو هم.اخه چرا.نمیدونم

2706