2737
2734
عنوان

میشهه یک لطفیی در حقم کنیید 😭

119 بازدید | 9 پست

عکس دختر داییمو با اکانت قبلیم که خودم تعلیق کردم گذاشتم حالا لینکش مونده تو رو خداا میشه گزارش بزنید؟؟ گزارش زدید لایک کنید براتون ایت الکرسی بخونم دعام خیلی گیراس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5754583/به-نظرتون-این-دختره-زشته-یا-متوسطه-عکس

زدم

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا امضام و خودم دعا کن لطفا

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
2731
2738
چشمم خوابتونم مطمئنم تعبیر نمیشه خودم یکسال درگیر خواب بد بودم 

مرسی🤗