2733
2734
عنوان

اونی که تو رویاهاته😍😍😍 و دوسش داری😉

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 277 پست
خوش بحالتون  من كه ديگه دارم به جايي ميرسم كه ميگم ته خطه  واقعا بريدم از همش جنگ اعصاب ...

ببین ماهم روزای اول عقد اینجوری نبودیم، تفاوت هامونو پیدا کردیم، رفع کردیم سخت بود ولی شد، مثلا به مشکل میخوردیم قهر نمیکردیم ریشه ای حلش میکردیم حرفامونو میزدیم تا به توافق برسیم، همین شد واسمون عادت قول دادیم بدون دعوا و قهر مشکلمونو حل کنیم، سخت بود ولی شد که اینجوری بشه

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
گور پدرش انشاله امروز داغش بشینه دل مادرش 

😳چیشده کییییی؟؟؟؟

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موافقم خیلی💫

لایک😆😆

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
2731
ببین ماهم روزای اول عقد اینجوری نبودیم، تفاوت هامونو پیدا کردیم، رفع کردیم سخت بود ولی شد، مثلا به م ...

👏👏👏👏👏خانوم،روشن فکر💫😍👏

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
چجوریه مگه

خب بهرحال هركسي از طرف مقابلش يه انتظاراتي داره 

دوست دارم بيشتر پيشم باشه ولي همش يا سر كاره يا بيرون با رفيقاشه 

خوشم نمياد با دختراي غريبه شوخي كنه و بگه بخنده ولي متاسفانه هرچي بهش ميگم فايده نداره 

رمز گوشيشو هربار جلوي من ميزنه بعدش عوض ميكنه 

يني چي اخه🤦🏼‍♀️

سيگار ميكشه من بدم مياد

با يه ادماي نادرستي رفت و امد ميكنه نگران زندگيمونم ميگم نرو گوش نميده 

خيلي چيزارو ازم پنهان ميكنه حتي نميدونم چقد حقوق ميگيره با اينكه من اب بخورم بهش ميگم 

دروغ ميگه و خيلي چيزاي ديگه

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
منم مغرورم ولجباز. اره بهش گفتم.اولش نه داد.ولی یکاری کردم که دوسم داشته باشه.نمیخواشرمنده دلم بشم. ...

هوووووفففف😑

خیلی سختع خیلیییی

بخصوص برامنی ک عشق رو باهیچکی تجربع نکردم.و اون عشق اولمع و حاضرم جونمو براش بدم...اصن نمیدونم چیکار کنم.

👏👏👏👏👏خانوم،روشن فکر💫😍👏

قربونت برم مهربونم😍

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2738
خب بهرحال هركسي از طرف مقابلش يه انتظاراتي داره  دوست دارم بيشتر پيشم باشه ولي همش يا سر كاره ...

😐😐😐وای چه ادم سختیه.چجوری باهاش کنار میای🥺

هوووووفففف😑 خیلی سختع خیلیییی بخصوص برامنی ک عشق رو باهیچکی تجربع نکردم.و اون عشق اولمع و حاضرم ج ...

پس بهش بگو دیوونه.خودتو داغون نکن.فوقش یه نه میشنویو تمام.فراموشش میکنی.

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
خخخ همه راس میگن

امضام مخاطبش خاصه.فدای مخاطب امضام❤❤❤

پس بهش بگو دیوونه.خودتو داغون نکن.فوقش یه نه میشنویو تمام.فراموشش میکنی.

برم پی ویش چ غلطی کنم اخع😐😐چی بگم اخع😐😐😂😂😂😂

ازکجاشروع کنم اخع😐😐😂😂😂

دیوونع شدم بخدا 🤐🤐😆😆😆

ببین ماهم روزای اول عقد اینجوری نبودیم، تفاوت هامونو پیدا کردیم، رفع کردیم سخت بود ولی شد، مثلا به م ...

شوهر من بهش ميگم بيا حرف بزنيم نمياد بدبختي 

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
2706