2737
2734
عنوان

🌸مهربان که باشی...🌸

105 بازدید | 10 پست

مهربان که باشی

خورشید از سمت قلب تو

طلوع خواهد کرد

و صبح مگر چیست

جز لبخند مهربانت

لبخند بزن دوست من

لبخند صبح بخیر🌸

‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مهربان زیادم باشی سوءاستفاده میکنن بعضیا

درست میگی عزیز ولی به خاطر عده ای که نمیشه مهربونیو گذاشت کنار صبحت بخیر

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

مهربانی خییییییییلی خوبه.

عزیزم اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: تکنیک های مهربانی رو گوش کن. 

خیییلی قشنگ و کاربردی.من که خیلی باهاش حال کردم.

آدرس کانالتلگرام و ایتاشون تو امضام هست. 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
مهربانی خییییییییلی خوبه. عزیزم اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: تکنیک های مهربانی ر ...

درسته عزیز شرمنده فضای مجازی ندارم  بازم ممنونم😊❤

2738
صبح توم بخیر آره منم برای همه نگفتم با هر کس مثل خودش باید رفتار کنی

ممنونم عزیزم بله خوب

من با خواهر شوهرم مهربان بودم سوءاستفاده کرد تا اینکه دعوامون شد 

ای بابا بی خیال سر صبحی اوقاتتو

تلخ نکن امروز بهترینه برات😊