2737
2734

حسش میانس

عارع

ولی عین قبل نمیشیدشایدبهترشایدم بدتر

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
حسش میانس عارع ولی عین قبل نمیشیدشایدبهترشایدم بدتر

برا منم بگوو حست بهم چیه اون موضوعی ک تو سرمه اخرش چی میشه؟

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
میشه برامنم بگی لطفا؟؟؟؟

چی بگم سوالتوبپرس

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
2738

عزیزم من حسم بعضی وقتا درست در میاد ولی از راه حس نرو جلو با عقلت پیش برو اول واسه من کلا ی توضیحه خلاصه بده ک چیشد دعوا شد و من هم با حسم هم با تجربه هام میگم ک چی میشه و چیکار کنی 

برا منم بگوو حست بهم چیه اون موضوعی ک تو سرمه اخرش چی میشه؟

حس خوب

موفق میشی راجب حست

عزیزم من حسم بعضی وقتا درست در میاد ولی از راه حس نرو جلو با عقلت پیش برو اول واسه من کلا ی توضیحه خ ...

ببین سر اینک من زنگش زدم و جواب نداد ی بحثی کردیم ک بعدش من بش گفتم خداحافظ براهمیشه اونم گفت خوبه و الان دو هفتس

امیدی هست چون خدایی هست♥
2706