2726

من ورودی 90 کنکور هستم که روانشناسی پیام نور قبول شدم  با رتبه 3 هزار همین الان از ته دل یه جیغ زدم میدونید چرا چون تازه امسال قهمبدم چیزی به اسم دانشگاه فرهنگیان با حقوق و شغل خوب وجود داشته که من راحت قبول میشدم وهیچ کس و هیچ کس حتی مشاور اون زمان نگفت اصلا من تا امروز نمیدونستم دانشگاه فرهنگیان  چیه و چه طوری قبول میشن. دارم دیوونه میشم از بی شغلی از یط پولی در حالی که میتونستن بهترین شغل و بهترین درآمد داشته باشم به رتبه 3 هزار کنکور 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه جالب منم دو سال قبل فهمیدم ک راحت میتونستم معلم رسمی بشم ..به جا حق التدریسی بودن الانم 

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

اجی منم امسال کنکور داد بهترین رتبه ی فامیلامون شد😐رتبه ش 711 شد کل فامیل در عجب بودن مغزشون ترکیده بود چون هیچوقت اینهمه خوب نداشتیم خلاصه کلی حال کردیم، کنکور امسالم سخت بود، خلاصه الان مهندس شده😑🤦🏻‍♀️مهندس.....راستش دارم اهنگ میگوشم یادم نمیاد مهندس چی بود😐اسمش یادم نی ولی کاارش توی بیمارستانه مهندش ازیناییه ک لوازم پزشکی و اینا رو میسازه، خب بگذریم، نهههه رتبه ت خوبه ک، چی قبپل شدی؟

2706